Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mennyit segít neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyit segít neked ez az oldal, hogy nőkkel tartsál egy minimális kapcsolatot? Nőkhöz is szól a kérdésem, fordított esetben.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.

Mégis mit segítene?

2019. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok, és nem kapcsolattartás céljából használom ezt az oldalt, hanem mások véleményének megismerésére. Amire az esetek túlnyomó többségében nem reagálok, csak kizárólag saját használatra szolgáló következtetéseket vonok le.
2019. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
előző voltam, egy utolsó szó kimaradt: belőlük.
2019. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Be is bas.zna, ha ez az oldal kellene ahhoz, hogy a nőkkel tartsak egy minimális kapcsolatot. soha egy privát üzenetet nem írtam még itt.
2019. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 mikeXxX ***** válasza:
91%
Pár nővel beszélek itt de ha ez oldal lenne a támaszom akkor régen rossz lenne 😂😂😂 !
2019. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem az itt lévő beszélgetések csak csalódást okoztak.
2019. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

hogy nőkkel tartsak minimális kapcsolatot?


Hogy elkezdjek egy idegen nővel ismerkedni? vagy csak haverok legyünk dumcsizzunk lelkizzünk? Minek?

:)


Soha nem tettem még itt fel egyetlen kérdést sem. Csak válaszolok.


Azt látom, hogy vannak hasznos válaszok és vannak amik sz**art sem érnek. Ötleteket kaphat az ember és amolyan célokat, hogy merre kéne mozdulni.


De senki nem fogja megfogni a kezét a másiknak, hogy na gyere aranyom most keresünk neked egy férfit, vagy nőt.

2019. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Figyelj 100 van max 5 jó/hasznos válasz!
2019. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
azt kell megérteni srácok, hogy ez az oldal nem alkalmas ismerkedésre :/ :D lehetne pedig arra is használni hisz minden adott, de valamiért nem működik. ezt el kell fogadni. nem lesz innen barátnőd, ha szerencséd van néhány levelet válthatsz egy ellenkező neművel de többre ne számíts. vagy inkább úgy mondom hogy rengeteg levelet kéne írnod és egész nap az oldalon lógnod, hogy legyen egy minimális esélye annak, hogy valakivel itt bármi kialakuljon. ha csak nem vagy nagyon elkeseredve inkább másfele nézz szét ha ismerkedni akarsz. itt a nők nagyon előítéletesek és gyanakvóak, valljuk meg ebben nincs semmi meglepő.. hiába írsz egy normális levelet akkor is el leszel könyvelve egy élet nélküli perverznek.
2019. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Itt defektes nők vannak zömében, elenyésző, aki normális, kommunikatív, érdeklődő.


Egy INFJ férfi

2019. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!