Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy tanult nő nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanult nő nem jön össze tanulatlan pasival akkor a nők fordított helyzetben miért várják el hogy bárki is leszólítsa őket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem összejön, ha elég gazdag.:D

De egyébként erre sosem fogsz választ kapni értelmi úton. Ilyenek a nők.

2018. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Tehát te azt látod, hogy a csinos, de buta nőket nem szólítja le senki?

Értem.

Azt honnan látod, hogy ki mennyire tanult? Mert ugye amikor leszólítod, akkor még idegenek vagytok.

Komolyan érdekel.

2018. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Én nem várom el.. honnan veszed, hogy elvárás ez? Max az aranyásók hisznek ebben. Belül 0 kívűl full.

Másik verzió: belül 0 de gyorsan nyílik a láb.

2018. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én tanult nő vagyok, nem tudom, hogy a tanulatlan nők miért várják el, tanult vagyok, nem gondolatolvasó. :-)
2018. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
"De egyébként erre sosem fogsz választ kapni értelmi úton. Ilyenek a nők." Vagy csak leszarod a válaszaikat, érveiket...
2018. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Mert egy nõ fel akar nézni a pasira és ezt minden lehetséges módon akarja.

Ebbe a tanultsàg is benne van màs kérdés,hogy ha bölcsész,akkor inkàbb szànjàk a férfit mert egyrészt ez nem pasis szakma màsrészt meg fizuban is meg fog rekedni.


Nàlunk a túlélési érték.

Kérdezem én akkor mi alapjàn nézzen fel a nõ ràtok?


30F

2018. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
A nők nem olyanok, mint a Borg a Star Treckből. Mindegyik egy külön ember teljesen önálló tudattal. Nincs olyan, hogy "a nők" valamit csinálnak vagy nem csinálnak.
2018. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*Trek
2018. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Ezt szemelyes tapasztalatbol egyaltalan nem tudom alatamasztani.

Több baratnöm is volt, aki orvosin vegzett, aki jogasz, aki PHD-vel rendelkezik. Nekem sem kriterium, de több es komolyabb kapcsolatom volt/van olyannal, aki magas vegzettseggel rendelkezik.


En pedig nem vegeztem el az egyetemet, söt meg szakmam sincs.


A kerdes masik allitasaval sem ertek egyet. Szerintem, egyik nö sem "varja el", hogy leszolitsak öket. Teny, hogy sok nö var vagy vagyik ara, hogy a ferfi tegye meg az elsö lepest, de szerintem, megfelelö körülmenyek között nagyon sok nö elvonatkoztatna ettöl.

Ha pedig nem fegfelelöen es/vagy nem megfelelö szemely szolitgatja le, akkor ezt inkabb zavaronak erzik, de javitsatok ki, ha tevednek.

2018. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, egy ember vagy tanult vagy nem, esetleg tanul, hogy tanult legyen, egyszerre mind nem lehet, szóval eleve a kérdésed hülyeség, mert valakinél vagy az egyik vagy a másik állapot áll fenn, más kérdés, hogy abban az állapotban valaki mit vár el, az már egyéni.
2018. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!