Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak a külső számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a külső számít a leginkább a nőknek?

Figyelt kérdés

Sokszor az van az itteni felhasználók által elterjesztve hogy ha egy férfi nem igényes magára vagy csóró vagy anyuka pici fia vagy szüleinél akik akkor nem lehet barátnője.

Na most én egész mást tapasztalok nem egy olyan helyes sármos barátom van aki vagy szüleinél lakik vagy anyuka pici fia vagy igénytelen magára és még sorolhatnám hogy egyszerűen futnak utána a nők és minden hétvégén fullos nőkkel szexel...


Itt vagyok én is, igényes vagyok magamra, önálló egzisztenciát építettem. Egyedül lakok saját lakásomban saját kocsim van és egyszerűen elutasítanak a nők, Igen mert nagyon nem vagyok helyes És még sorolhatnám Hány ilyen nem helyes barátom van, mindent felépítettek de nem kellenek egy nőnek sem.


2019. ápr. 20. 23:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyedül élek, kocsim van, diplomám, stabil állásom, sportolok, sok minden érdekel, nyitott vagyok új dolgokra és nincs nőm évek óta. Ha próbálkoztam, rendre elutasításba futottam. Nem nézek ki jól, maximum a Nincs baj veled, de nem vagy az esetem szintet hozom. Ennyire ez számít, hidd el.
2019. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Miért, te szexelnél egy olyan nővel, akitől undorodsz, kérdező?
2019. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Azért az undorító és a bombajó között van ám átmenet. A baj, hogy a nőknél ez nem így van, számukra vagy undorító vagy bombajó férfi létezik.
2019. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

"A baj, hogy a nőknél ez nem így van"


Mármint személy szerint nektek baj, nem univerzálisan.

2019. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
De igen. Ezért kell csinálni univerzális balhét.
2019. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A külső, a kisugárzás a fizikai vonzerő az első szűrő a nőknél is és férfiaknál is ugyanúgy. Ez már elég (és kell) is ahhoz, hogy nőhöz tudjál jutni és szexelj. Az egzisztencia az csak akkor kell ha már gyereket is akar tőled a nő. Ergo, ha te nem akarsz gyereket férfiként, nem vagy családcentrikus és nem szeretnél egy nő mellett lehorgonyozni, akkor felesleges is az egzisztenciára gyúrnod, mert nem számít. Akkor a jó külső, a stílus, a gyúrás az alfa jellem meg ilyenekre kell ráállni.
2019. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem, a pénz fontosabb!


A kockahastól nem lesz rendezve a lakbér, és az 50-es kar sem jelent semmit a Tesco pénztárnál.

2019. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem, főleg inkább a pénz.
2019. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért kell csinálni univerzális balhét."


És ezt hogy képzeled? Univerzális nyafogókórus, hogy kúrni akarunk, nőt ide nekünk? Vagy hogy?

2019. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
#9: nem ment át a poén. Zárcsökkentés video a barátod, te nagypichájú. 🙂
2019. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!