Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ennyi idősen ilyenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ennyi idősen ilyenen gondolkozni vagy már érhető?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy olyan kapcsolatra ami igaz és tartós volt már hosszú kapcsolatom nem is egy de már szeretnék egy több évig tartó igaz szerelmet csak nem találom az igazit.Sajnos nem sok jó tapasztalatom van a férfiakkal kapcsolatosan. Úgy mond szeretnék egy nagy őt de nem tudom hol keressem. 20 évesen ciki keresni az igazit akivel leélhetném akár az egész életemet vagy még túl fiatal vagyok és éljek még?
2019. ápr. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nekem eddig se volt kapcsolatom, mégis ugyanerre vágyom (egykorúak vagyunk).
2019. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már az oviban kezdted a kapcsolatokat? Több hosszú és még csak 20 éves vagy. Az meg hogy te mire vágysz, azért nem más mondja meg. így érzel, akkor így. Van aki meg még 40 felett is csak élni akar. Komoly kapcsolat nélkül.
2019. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már önmagában egy nagy ellentmondás amit írsz: "volt már hosszú kapcsolatom nem is egy" vs. "20 évesen".


Neked fogalmad sincs róla mi is az a hosszú kapcsolat.


A párkapcsolatok meg nem úgy működnek, hogy te most eldöntötted, hogy neked 20 évesen kell az akivel megöregedhetsz, vagy k/rválkodsz inkább még vagy 5 évet és majd utána. Az élet hozza, nem az amit te eltervezel. És halkan súgom meg, bárhogy alakulhat, de kb az az egy biztos, hogy nem úgy lesz, ahogy tervezed

2019. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!