Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én egy 27éves, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én egy 27éves, kedves, vicces, figyelmes, udvarias, dolgozó srác vagyok, aki vágyik párkapcsolatra, de családalapításon még jövő évig nem akar gondolkozni az rendjén van?

Figyelt kérdés
Ezt amiatt kérdem,mert olyan nőt keresek,aki szintén szeret dolgozni és még nem gondolkozik ebben az évben családalapításon?
2016. máj. 15. 20:57
 1/7 CptTomato ***** válasza:
100%
Rendjén van...de nekem az a jövő év kicsit túl konkrét...
2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
nincs, minden nő azonnal gyereket akar.
2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kár ezt igy kijelölni h mikor akarsz gyereket. A jövő év nincs is messze még ha most összejössz egy lánnyal ki se derül addigra hogy akartok e ennyire komolyan foglalkozni egymással.
2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez probléma, akkor én nagy bajban vagyok, mert kb. 35 éves koromnál előbb nem igazán szeretnék családot alapítani.


28/F

2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aha a következő meg a következő meg az az utáni évben sem...
2016. jún. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De hiszen ennyi idő alatt nem is dől el, hogy komoly e valakivel az ismerkedés,ha most össze is jöttök. Ugyanazt vallom, mint az előttem szóló. :) Szerintem ne fogd fel ennyire "görcsösen". :) Ha pl. holnap találkozol valakivel,akibe annyira belezúgsz, hogy lehet nem fog érdekelni hogy mennyi idő telt már el meg mennyi nem!! :)
2016. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mi van a jövő évben hogy ez ilyen határidő nálad?
2016. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!