Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézett meg több férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézett meg több férfi telt testalkattal?

Figyelt kérdés
Most fogytam. Nem voltam kövér, de elég telt voltam, több embernek már "túl sok" kategória. Ezenkívül nem változtattam a külsőmön, hajamat vágattam rövidebbre, de nem drasztikus, fenékig ért, most a hátam közepéig. Jobban nézhettem ki plusz kilókkal vagy mi...? L21
2019. ápr. 21. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
nagyobb fenék,nagyobb comb nagyobb szexuális vonzalmat kelt a férfiakban.. gondolom most olyan semmilyen vagy.
2019. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobban néztél ki ugy. Akin a + háj jo helyre rakodik az nagyon vonzo, fogyelemfelkeltö, izgato tud lenni.
2019. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Na jo gyerekek! 😅😅. Nevetsègesek vagytok.
2019. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
3-as ? Pálcika lány?
2019. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Èn ferfi vagyok , nem pàlcika csaj . Am ne haragudj!! 😡😡
2019. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
88%
Annyira hihetetlen, hogy nem minden faszi gerjed a sportos/vékony/gebe testalkatra? Nem értem, ezt miért olyan nehéz felfogni.
2019. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek áll jól a sima vékonyság.Szerintem bujábbnak tűntél a férfiaknak,szexuálisan vonzóbbnak.
2019. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó helyeken voltál telt, mondjuk fenék-comb-mell, akkor biztos jól néztél ki úgy, főleg hosszú hajjal. De csak azért, mert most kevesebben néznek meg, az még nem jelent semmit. A kövér emberek jobban vonzzák a tekintetet, de nem feltétlen jó értelemben, sőt..
2019. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

2 veglet van...


Vagy jobban neztel ugy ki,es kerekebbek feltunobbek voltak az idomaid,vagy pedig akkora voltal,hogy mindenkinek beferkoztel akarva akaratlanul a periferiajaba ...:D

2019. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a gyengem a hosszu haj....

Fenekig ero hajjal nagyon megneztelek volna, hatkozepig erovel csak kicsit. :)

2019. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!