Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, teltebb nők! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, teltebb nők! Ti milyen magasak vagytok és hány kg? Milyen férfiakhoz vonzódtok külsőt illetően?

Figyelt kérdés

A személyiségre vonatkozóan kinek milyen tulajdonság ami előny? Tehát nem alapvető dolgok, mint "hűséges, intelligens" stb, hanem ami valóban különbség.

Alkatra és külsőre mik az elvárások vagy éppen előnyök?

Mi ami kizáró ok?



2018. márc. 7. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi szamit nalad magasnak?
2018. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

179 cm,89 kg.

Vékony, magas, sármos. A sármos nekem a férfias megjelenést jelenti, de ne legyen borosta, férfias mély hangja legyen, ne szedje a szemöldökét:)

Imádom ha kifelé kissé hűvös, de legbelül egy érző, gyengéd, figyelmes kamaszfiú. Tetszik ha férfias a munkája, hivatása.

2018. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 180+/80+ pl.


#2 köszönöm, ilyesmikre gondoltam.


Látom, volt aki lepontozta. Fogalmam sincs, hogy egy ilyen válasz miért lehet haszontalan.

2018. márc. 7. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

180/75 vágyok! A velem magas de vékony fèrfiakhoz vonzódom!


32/N

2018. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg tud őrjíteni egy alacsony izmos, borostás férfi, vastag combokkal.

Nem tudom miért, az alacsonyabb férfiaknak olyan szép izomzatuk szokott lenni :D


Belsőre nekem is tetszenek a kifelé hideg belülről nagyon jószívű férfiak.

Erőt sugárzó stb

2018. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!