Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osszejottem egy novel, akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejottem egy novel, akihez nem vonzodom, es akivel nem erzem jol magam. Mitevo legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eloszor is elnezest kerek az ekezetek hianya miatt. Angol a billentyuzetem. Egyuttal elnezest a hosszu kifejtesert is.


Szoval az a helyzet, hogy egy arcra atlagos, viszont kisse tulsulyos ferfi vagyok. 28 eves vagyok, senkim nem volt elotte soha. Tarskeresokon probalkoztam, de legtobbszor meg csak valaszt sem kaptam a leveleimre. Kezd eljarni felettem az ido, illetve ezen az oldalon is ezt szoktatok tanacsolni, igy ugy dontottem, a ti szavaitokkal elve "lejjebb adom az igenyeket". Csak jobb, mint egyedul lenni... Pont kapora jott, hogy tudtam is egy not, aki korabban egyertelmuen kimondva is erdeklodott felolem. Megjegyzem, o az egyetlen, aki majdnem 30 ev alatt barmifele erdeklodest mutatott felem. Rola annyit, hogy egy nalam is sokkal koverebb no, amit meg talan lehetne is kompenzalni mas modon: modorral, kedvesseggel, intelligenciaval, kulso-belso igenyesseggel. A baj az, hogy ha ezeket figyelembe vesszuk, meg rosszabb kepet fest, mintha csak a kulsejere osszpontositanank.


Latszik rajta, hogy o jolerzi magat velem. En viszont a szoges ellentetet erzem, amikor a kezet megfogom, le merem fogadni, hogy meg az arcomon is latszik a kiabrandultsag. Amikor tudom, kerulom vele a szajra puszit is. Termeszetesen szuz vagyok. Ket honapja tart ez a kapcsolatszeru valami koztunk, ez ido alatt ketszer probaltunk meg lefekudni. Nemhogy nem allt fel, meg arra sem tudtam ravenni magam, hogy hozzaerjek, csok utan mindket alkalommal ilyen-olyan kifogasokra hivatkozva rovidre is zartam a temat.


Felreertes ne essek, sajnalom ot is. Viszont oszinten? Ezerszer jobban sajnalom magamat. Neki volt parja korabban is, es konkretan tudok arrol, hogy van most is udvarloja. Az is lehet, hogy meg is csalt mar (nem mintha ez engem erdekelne). Barmikor mondhatja, hogy nem kinlodik velem, es ezt burkoltan kozoltem is mar vele. Engem viszont meg rajta kivul soha nem kornyekezett meg senki es csak es kizarolag kosarakat kaptam mindenkitol. Nem nagyok az elvarasaim, csupan annyi, hogy talaljam kulsore vonzonak (es ez boven nem topmodell kategoriat jelent), belsore intelligensnek, amit nem nehez teljesiteni. Sot a nok 95%-a teljesiti is, csak ok teljesseggel levegonek neznek. Ha most elhagyom vagy elhagy o, ki tudja, lesz-e valaha barkim is. Viszont ez így ebben a formaban legjobb esetben is csak fel fokkal jobb a teljes maganynal.


Ti mit tennetek?


2019. ápr. 22. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Le kell fogyni. Én csúnya vagyok, de figyelek a vonalaimra. Ez a legkevesebb.
2019. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd ez igy nem kapcsolat. Inkabb menj el rgy prostihoz, aki tetszik, legalabb. De ez neki se jo ha erzi h undorodsz tole gyakorlatilag. Te meg semmit se profitalsz az egeszbol
2019. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy így átvered a nőt. Figyelj, ha magadon nem akarsz változtatni, akkor nem jogos túl magasra tenni a lécet, gondolom, ezért kaptál olyan tanácsokat, hogy add lejjebb az igényeidet, csak látod, hogy ez sem jó. Szóval meddig akarsz még színészkedni ahelyett, hogy összeszednéd magad?
2019. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mit tennénk? Èn mondjuk felemelném a zsíros seggem, és elkezdenék mozogni, a zabálásból pedig visszavennék. Nincs az a súlytöbblet, amit 2 év alatt ne tudnál leadni! 30 èves korodra kinézhetnél normálisan, és akkor "csak" a húszas éveidet cseszted el.


De ahogy látom, te úgysem ezt az utat fogod járni. Siránkozni, meg magas sajnálni sokkal egyszerűbb.

2019. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, szerintem majd tuti elhagy, azon sem csodálkozom, ha megcsalt, nem is értem miért van veled.
2019. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem oké. Ne erőltesd magadra csak mert egy fokkal jobb a magánynál. Itt olyan sok a nem oké, hogy hagyd el szerintem. Minél előbb, annál jobb.
2019. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Rövidebb idő lett volna átállítani a billentyűzetet magyarra...

Ha mindenbe csak ennyi energiát teszel, akkor nincs nagyon értelme csajozni

2019. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
28 évesen én bármit megdugtam ami mozog. Nagy a baj nálad szüzike...
2019. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem kell lentebb adni az igényeket... Hatalmas hülyeség amikor ezzel traktálják az embereket. Aki tök jól elvan egy olyan nővel akihez nem vonzódik és még csak személyiségre se jön be neki az simán csak pszichopata. Nem kell lentebb adni az igényeket, és nem, nem jobb, ha legalább van melletted valaki. Ez így konkrétan rosszabb, mint ha nem lenne. Szakíts vele és kész. Legalább tanultál ebből is. Nem kell szupermodellre várni, de csak olyan emberrel szabad összejönni akihez vonzódsz és a belsője is tetszik. Egyébként nem fog működni.
2019. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lejjebb lehet adni az igényeket, de nem ENNYIRE. Ennek így semmi értelme.
2019. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!