Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha introvertált nőként introve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha introvertált nőként introvertált, visszafogott pasikhoz vonzódom, miért a neurotikusok és passzív agresszív alakok találnak be?

Figyelt kérdés

Szerintem introvertált=nem akar a társaság középpontjában lenni, kevés, de minőségi kapcsolat kell neki. Vannak barátai, hobbija, tervei.

Mégis akik betalálnak: nulla szociális élet, zéró terv, hobbi=fortnite vagy wow. Ha szólok hogy bocs,nem egymást keressük, akkor meg jön a passzív agresszió meg a sértődés.



2018. nov. 2. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb embert nem az "találja be" akire vágyakozik ez már csak ilyen félresikerült társasjáték.
2018. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
A fortnite tök jó, nem értem miért fikázod. :(
2018. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Pedig szerintem összefügg. Azért nem akar a társaság középpontja lenni,mert 0szociállis élet, 0 jövőkép,0hobbi a hobbi sokszor társaságot szűl,ismerősöm pl modellezik és bicajozik na meg motorozik. Első kettő magányos tevékenység mégis cserélget cuccokat,kér-ad tanácsokat. Munkáit elismerik. Szóval azok pasik nem introvertáltak hanem lúzerek. Elsőre kicsi a különbség. Agresszió pedig a felgyülemlett kudarc hozadéka.
2018. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi az a fortnite?
2018. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Az aki antiszociális és inkább beforduló ne foglalkozz velük. Ők sem foglalkoznak semmivel. Próbálnak megfelelni a társadalmi elvárásoknak ezért erőltetik hogy legyen egy párjuk. Ez persze csak jó látcatot kelt de mögötte nincs semmi. Ne dőlj be annak hogy majd megváltozik és te leszel neki a fontos. Aki kilép a társasági életből az nem akar semmiféle kapcsolatot másokkal és rengeteg ojan dolog van amivel ezt pótolni tudja. Ne akard megváltoztatni mert kicsi az eséj 1000- ből 1. Érzelmileg nem igazán izgatja őket semmi vagy nem mernek megnyílni . Elég nehéz újra megnyílni a társadalom felé pláne ha azt alaposan kizártad az életedből akár több évre vagy ezt életvitelszerűen végzed. Szinte nulla az eséj rá.Ezt többminden kiválthatja.De ahhoz hogy ebből valaki kimásszon szakember segítsége kell és hatalmas akaraterő. Vigyázz az ien emberekkel!! Az hogy egy ember mint társasági lény ennyire beforduljon az nem normális dolog. Próbálj változtatni. Sok sikert hozzá.Nekem nem ment.
2018. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a kérdező senkit nem akar megváltoztatni, nem igazán értem , ez hogy jön ide.:D

inkább csak egy normális szintén intro párt szeretne maga mellé. ami ugye nem jön össze, mert helyettük kapja azokat akiket leírt.


erre kérdező egyébként nem nagyon lehet mit mondani, ismerkedj továbbra is, járj nyitott szemmel, a végén majd megtalálod akit szeretnél.

2018. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
bár érdekelne, hogy te hol/hogy szoktál ismerkedni?
2018. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanaz vagyok mint te csak nem nőbe. De engem senki sem talál be, félnek tőlem talán.
2018. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Még mindig keveri itt valaki az antiszociális és az aszociális közti különbséget. Tegyük tisztába :


Antiszociális = mások erzelmeire nulla tekintettel van. Nem érez empátiát senki és semmi iránt. Sokszor nárcisztikus jellemvonások kísérik. Leginkább a pszichopatàkra, gyilkosokra, sorozatgyilkosokra jellemző személyiség.


Aszociális = általában introvertált, befelé forduló személyiség, nem nagy szociális hálóval, nem igenyli, hogy a középpontban legyen, visszahuzodo, társasági élettől elvonult, néhány vagy egyetlen baráttal sem rendelkező egyén, aki képes empátiát gyakorolni másokkal szemben, mégsem vesz részt (szívesen) a társadalmi eseményeken, mert terhet jelent számára a másokkal való barátkozás, ismerkedés, kapcsolattartas.


Tehát nagy különbség van a kettő között.

2018. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet hogy túl fiatal vagy még és akikkel ismerkedsz még iskolások?


Én se szeretek a társaság középpontja lenni, nem szeretek fecsegni a semmiről, mégis vannak barátaim, van hobbim, tervezem a jövőmet. Régen viszont amikor még suliba jártam én is elég sokat kockultam, bár barátaim akkor is voltak akikkel összejártunk.

2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!