Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél hazudjak ezekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hazudjak ezekről a dolgokról?

Figyelt kérdés

Nincs érettségim, meg szüleimmel élek, ismerkedésnél hogyan lehet áthidalni ezeket a dolgokat? Vagy felejtős? Ássam el magam a társkeresés piacon?

28F


2019. ápr. 24. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ne hazudj.

Nem is értem, hogy akarod eltitkolni, hogy hol élsz.

2019. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi értelme hazudni? Ezek előbb-utóbb úgyis kiderülnek, és akkor elástad magad a hazugságod miatt. Pedig lehet, hogy a kiszemelteted egyáltalán nem zavarnák ezek a dolgok, de a hazudozás annál inkább.
2019. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De gondolom ezek nem túl előnyös dolgok egy nőnél
2019. ápr. 24. 16:39
 4/18 anonim ***** válasza:

Akarsz érettségizni?

Mi az oka, h nem érettségiztél?

Vannak terveid?

2019. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne úgy mondd, hogy "sajnos nem érettségiztem le", hanem add elő úgy, hogy "ez a szakmám, ezen a területen dolgozom".
2019. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként igen, régen ezen gondolkodtam én is, mára már simán bevallom akárkinek hogy a szülőkkel élek. Elsősorban az hogy a szüleiddel élsz, nem minősít semmit. Nem olyan egyszerű azért elköltözni a mai világban, meg ha otthon még fogadnak szívesen, minek mennél CSAK AZÉRT albérletbe mert nem akarsz a szülőkkel élni? felesleges pénzkidobás mikor oda is hazamehetsz és mellette gyűjthetsz pénzt fontosabb dolgokra. Az érettségi meg nem egyenlő azzal hogy ki mennyire intelligens. Szóval NE HAZUDJ és ne szégyeld.
2019. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem ment, mindig is tanulási nehézségeim voltak
2019. ápr. 24. 16:49
 8/18 A kérdező kommentje:
6. Köszi a bíztatást:)
2019. ápr. 24. 16:56
 9/18 anonim ***** válasza:

28 évesen lehetne már több eszed is! Ebből a kérdésből úgy jön le hogy nem vagy több agyilag 15-nél.... Semmiről ne hazudj!

Ami szégyen hogy nincs érettségid, ebben a világban már az alap. Ha a csaj kicsit igényesebb akkor miután kiderül hogy "éretlen" vagy, leépít.


A másik meg hogy szüleiddel élsz - ebben nincs semmi szégyen, főleg ha szépen teszed félre a pénzt a jövőbeni életedre, amiből eltartod a leendő feleséged és gyereked.

2019. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alex Fly ***** válasza:

Persze. Hazudj. Nincs is jobb, mint ha egy kapcsolat már az elejétől hazugságra épül...

De nem kell félni: előbb-utóbb úgyis kiderül.

2019. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!