Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél csak racionális...

Rézfacú_Bagoly kérdése:

Ismerkedésnél csak racionális dolgokról beszélgetsz egy lánnyal, vagy emocionális dolgokról is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik a racionalitást, sőt az sem őket.
2015. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen kikötés, de kevésbé szeretek érzelmekről és saját érzéseimről beszélni.
2015. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát a lányoknak bejön,ha nagyobb hangsúlyt fektetek az érzelmekre?
2015. ápr. 14. 17:41
 4/7 anonim válasza:

Nem szabad elhamarkodni a mélyre ható emocionális dumát.

Még megijed szegény lány vagy férfiatlannak titulál.

2015. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ezt mondtam, szerintem a legtöbb lány könnyebben beszél az érzelmekről, mint a pasik.

Én ha ismerkedem, igyekszem belevinni valami személyeset és nem valami kihallgatássá degradálni a dolgot. Ez helyzet és párbeszéd függő, igyekszem félreérteni, amit félreérthetően mond, teremteni, valamilyen kontextust, elpirítani, így sokkal könnyebben megmarad neki. Lehet ezt persez úgy hogy közben racionális dolgokról beszélnénk.

2015. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze,igen. Köszönöm!
2015. ápr. 14. 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:
4# Nem értek veled egyet, hiszen ha egy férfi az érzelmeit is ki meri mutatni, na akkor igazán férfi.(Nyílván nem arra gondolok, hogy csorog mint egy nyálgép...) De emiatt miért tűnhetne férfiatlannak? Kifejtenéd bővebben?
2015. ápr. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!