Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos és visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos és visszahúzódó férfiak! Egy Csobot Adél jellegű cserfes, nagyon beszédes lány segítene benneteket az oldódásban, vagy inkább fárasztó lenne?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tudom magamról megmondani egyértelműen, hogy vajon mi lenne, de érdekes helyzet lenne.
2019. ápr. 25. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon rövid távon segíthet, de hamar rémesen fárasztóvá válna. Amúgy meg ettől a csajtól kiráz a hideg...
2019. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem ismerem. Viszont introvertálként többnyire extrovertált barátnőim voltak.
2019. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért pont Csobot Adél? Szegény olyan buta, mint a föld, és rendkívül fárasztó lenne a csipogása. Én a nyugodt, de komoly nőket szerettem/szeretem.
2019. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem segítene. Inkább egy kedves, értelmes, laza lány, mint egy ilyen buta, vég nélkül locsogó, idegesítő idióta. A visszahúzódás oka legtöbbször az, hogy az illető nem akar olyan idiótának kinézni, mint pl a Csobot Adél.
2019. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem muszáj pont rá gondolni, az alapkaraktere lenne olyan.
2019. ápr. 25. 11:24
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Az alapkarakter is kizárja az intelligenciát. Egy értelmes ember nem cserfeskedik, hanem inkább figyelni, gondolkozni szokott. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem beszélget, sőt. Nekik a legjobb a humoruk, és vág az eszük, mint a borotva.
2019. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem segítene.:) Nekem bejön ha egy nő cserfes és sokat tud beszélni valamiről, ami érdekli és látszik rajta a szenvedélyesség. Szerintem ez a tulajdonság nagyon vonzóvá tud tenni egy nőt.
2019. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Jó, ha cserfes, játékos, vidám egy nő, de ő túltolja rendesen. 30 perc alatt lefárasztana introvertált szuperérzékenyként.
2019. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem még nőként is idegesít a csaj, valószínűleg pasiként is a hajam égnek állna az ilyenektől...de nem vagyunk egyformák, van, akinek bejön.
2019. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Háááát, Csobot Adél férfi kivitelétől biztos a falat kaparnám, maradjunk annyiban.
2019. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!