Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gáz ha 28 évesen nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha 28 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal gyötör hogy jobb lenne ha már leakasztanék egyet. De ez csak én szerintem nehéz ? Az utolsó kapcsolatom óta, ami óta nagyon sok idő eltelt ,nem találok senkit aki ideális lenne számomra , miért baj az ha van egy ideálom akit keresek és amíg meg nem találom addig sem állok össze minden jött ment tucat lánnyal? Most az jobb lenne ha olyan lánnyal vagyok együtt akit nem szeretek, csak legyen valaki alapon? Most hülyén gondolkodok ? De egyébként az látom hogy az emberek többsége nem így gondolkodik olyan párokat látok akik egyáltalán nem illenek össze és társas magányban élnek.
2019. ápr. 25. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem gáz, nyomok rá egy fart-ot. :))
2019. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz . Most nekem sincs mert jobb most egy kicsit egyedül. 25f
2019. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!