Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még semmi tapasztalatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még semmi tapasztalatom nincs párkapcsolat téren akkor hogyan tudnék ismerkedni 21 évesen?

Figyelt kérdés

Jó esetben gondolom tízen évesen megtanuljak ezt legtöbben. Én meg ennyi idősen semmi tapasztalattal nem tudom hogy hogyan kezdjek el ismerkedni neten kívül.

Sok lány lesz aki emiatt fog "dobni"?


Olyan volt már hogy a neten megismertem egy lányt és találkoztam vele, de egy idő után úgy éreztem nem tudok mit mondani :(

Nagyon szeretnék barátnőt, nem szeretnék örökre egyedül lenni.


2019. jan. 30. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá a "nem tudok mit mondani"-ra. Nem baj, van amikor jobb ha megáll a beszélgetés egy kicsit, nem kell folyton szórakoztatni a nőt. Csináljatok közös programokat, ez jó alap a beszélgetésre, megismerésre.

40/N

2019. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Így nagyon nehezen. Ha ennyi idősen még egy randin se tudod, hogy mit csinálj, akkor nagyon elkéstél már és óriási hátránnyal indulsz a társkeresésben. Sok lány észre fogja venni a tapasztalatlanságodat és emiatt nem fognak komolyan venni.

Jól mondod, sokan fognak dobni. Vagy átvészeled ezt az időszakot és megpróbálsz közben fejlődni, vagy garantáltan soha nem lesz barátnőd. Ha 25 éves korodra se jön össze semmi, bármennyire is próbálkozol, akkor már tényleg nullához közelít az esély.

2019. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem fogsz kelleni senkinek ! Ne parázz
2019. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy idő után nem tudok mit mondani."


Nincs téma? Ha neten nősz fel akkor azon kívül persze hogy nem tudsz miről beszélgetni...de tudod mit? Segítek!


Zenék, filmek, kirándulások, koncertek, színház, gyerekkor, iskolás évek, barátok, anyu, apu, testvérek, munkahely, kedvenc kaja, -csoki, -ital, -szín, -ruha, -emlék. Csak hogy a felszínt kapargassuk, vagy te már mindent tudsz a lányról?

2019. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár belénk az élet?


22F

2019. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a korodbeliek sem tudják mi kéne egy jó párkapcsolathoz, sőt néha a negatív irányba indulnak el, tehát ha te 0-án állsz, még jobb eséllyel indulsz.


Mellesleg Istenem, 21 évesen még én sem tudtam mit vagy kit akarok. Az ember ismerkedik és ez által rajzolódik ki, ki az akit szertnél magad mellé. Gyakorlás gyakorlás, vagyis ismerkedés ismerkedés. Másképp nem megy. Egyébként meg kinek akarsz megfelelni? Ki mondta, hogy 21 évesen már az ember nagy bölcsességekre tesz szert ismerkedés terén. Én is későn érő típus vagyok, én 21 évesen egy baromi hosszú kapcsolaton voltam túl, egy volt osztálytársammal. Mondhatni, 21 évesen kezdtem én is az ismerkedést. De egyszer nem jutott eszembe hogy ez hátrány lenne. Azt tudtam milyen kapcsolatban élni, de hogy hogy kéne elkezdeni nem volt tapasztalatom. Neten ismerkedtem, aztán élőben, mindenhol. Sok kudarc és némi jó élmény is ért. Sosem keseregtem olyan bénán mint itt sokan. Eleve nem is így gondolkodom. Ezért is néha csak döbbentem olvasom mások képtelen világát, nem valami irigylésre méltó... :P

26 évesen találtam meg azt a párom akit a legközelebb érzek magamhoz a sok "próba" után. Ez mér tart jóóó pár éve. ;) Ha most hirtelen szingli lennék ugyanúgy hirteen fignom nem lenne hol kezdjem, de biztos hogy nem esnék kétségbe. Van annyi optimizmusom hogy tudom az élet hozza azt amit kell. Ha vagyunk elég nyitottak. Mert aki bezárkózik és baromira sajnálja magát az annyi lehetőséget hagy ki, hogy még észre sem veszi. Ezt is tapasztaltam. Másoknál meg aztán depláne könnyű ezt látni.


Úgyhogy, miről is vagy te lemaradva 21 évesen? :)))

2019. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!