Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát, ez lehet hülye kérdésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát, ez lehet hülye kérdésnek fog tűnni. Nőként kérdezem. Lehetséges, hogy van minden nőben egy ilyen kód, hogy milyen férfiakat vonz? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval vannak nők, akik küzdenek a hülye férfiakkal. A hűtlenekkel, az élősködőkkel, az udvariatlanokkal, minden nagyvonalúságtól és lovagiasságtól mentes legények lesznek a párjaik újra meg újra. És sokat is veszekednek ezekben a kapcsolataikban, meg nem mondanám, hogy épp boldogok lennének a párjuktól, inkább csak a dráma lesz. Vagyis hogy vannak nők, akiknek nem 1 ilyen párja lesz, hanem ha attól végre megszabadul, még egy, és újra meg újra ilyen hülye férfiakat szed össze. Mert ilyenek is találják be őket.

De és akkor vannak nők, akiknek soha egy párja se ilyen. Az udvarlóik, randipartnereik, és ha odáig jutnak, a párjaik mindig mind nagyon rendes srácok, udvariasak a nővel, nőként is bánnak velük, kedvesek, hűségesek, tisztelik a nőt, stb.

De ez mitől van? Olyan, mintha a nőkben (én is nő vagyok) lenne egy kód, hogy milyen férfiak jelenjenek meg az életükben. Az egy dolog, hogy valaki kivel jön össze, de mondom, itt már az udvarlókról is szó van, az egyik nőnek csak a linkek udvarolnak, a másik nőnek a lelkiekben úriemberek.


2019. ápr. 25. 22:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez azért se mindegy, mert összességében sokkal boldogabbak azok, akiket másodjára írtam. Akiket a normális férfiak találják be.
2019. ápr. 25. 22:26
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez attól van, hogy utóbbi nőknek volt gyerekszobája, előbbieknek meg nem. De ha belegondolsz, megfordítható. Sokaknak rosszak a mintái, de ugyan abban a pixisben van mindenki. Ezt megspékeled előbbiből kiindulva a kölcsönös bizalom elvével, aztán már kész is a szopóroller, már csak fel kell rá szállni.

32/f

2019. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem "kód van", hanem az előbbi(például te) soha nem tanul semmiből és ugyanazokat a mintákat követi. Fel kellene ismerni, hogy te vagy a felelős a sorsodért. Egyedül te tudsz rajta változtatni.
2019. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én sokszor azt vettem észre hogy ez nem a nő hibája. Hanem sokszor a normális pasiknak van igénye a hisztis pitsssakra.
2019. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Az első verziódban szereplő férfiak mindenkinél próbálkoznak, aki 3 méternél közelebb kerül hozzájuk. A különbség ott van, hogy néhány nőnek a gondolkodás nem éppen az erőssége.
2019. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A különbség a két nő tulajdonságaiban és hozzáállásában van. Az előbbi nő összejön bárkivel, aki megdicséri a haját. Utóbbi nem ugrik fejest egy kapcsolatba csak mert valaki bepróbálkozott nála.

Az első nőnek nincs önbecsülése. Önmagát sem tartja sokra, így nem is követeli meg a jellemével és viselkedésével a tiszteletet vagy a jó bánásmódot. Utóbbi nő tudja, hogy mit érdemel, és nem fél szelektálni ha azt érzi, hogy a párja nem megfelelő számára.

Az első nő nem tanul a hibáiból, megy a pnája után. A másik nő kitapasztalja, hogy milyen személyiségjegyekkel rendelkező férfi értékes, hogy ki mellett tud megmaradni, és mik a vörös zászlók.

És még lehetne órákig sorolni a mentalitásbeli különbségeket.

Az, hogy ki milyen párt talál csak és kizárólag azon múlik, hogy milyen a hozzáállása, a személyisége és a tulajdonságai. Ahogy előttem is írták, a sorsodat te alakítod.

2019. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen kód. Ez az elmélet simán arról szólna, hogy a nők egy részéről hárítanád a felelősséget, mert csak.

A valóság ennél egyszerűbb: Akiknek folyamatosan ilyen vagy olyan párja van, nemtől függetlenül, azok az olyan emberekre buknak.

2019. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy létező dolog, igen. Én a második táborba tartozom, csak udvarias, rendes, ugyanakkor férfias párjaim/kalandjaim voltak, soha senki nem bántott sem lelkileg, sem fizikailag. Egyrészt már többen mondták, hogy a kisugárzásommal is az ilyeneket vonzom, másrészt én tudatosan is az ilyen férfiakat választom, jó emberismerő vagyok. De pl Tinderen is alapból csak normális hangvétellel beszéltem bárkivel, holott sok lánytól hallottam, hogy mekkora parasztok vannak ott. Engem egy attrocitás sem ért.
2019. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik fel tudják ismerni a problémás férfiakat, és átnézni rajtuk. Vannak akik nem, de idővel megtanulják.

Meg vannak olyanok is, akik felismerik és kiválasztják őket. Újra és újra.

Nekik kellenek spirituális/ezoterikus elméletek annak megmagyarázására, amit ép ésszel felfogni nem lehet.

2019. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pszichológia. Ha nem dolgozol a személyiségeden és mindig problémásak a pasijaid, akkor ismétled a szüleidet.

Változnod kell.

2019. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!