Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért nem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért nem azokat a férfiakat teszi előre a rendszer akiket ritkán húznak jobbra?

Figyelt kérdés
Így nagyobb lenne a lehetősége a nem olyan helyes férfiaknak
2019. márc. 15. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy ne legyen lehetőségük.
2019. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. És miért érdek az?
2019. márc. 15. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Attól még ugyanúgy nem húznék jobbra olyat, aki nem tetszik, és nem attól fog megtetszeni, hogy az arcomba nyomják.
2019. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Most gondolkozz picit. Nem bonyolult. A Tinder érdeke, hogy minél több match legyen. Így ha téged nem húznak jobbra elegen szépen visszaesel a sorban.

1.) Így eltudjak, neked adni, hogy premiumkent előre kerülhetsz.

2.) szerinted melyik csaj fogja végig lapozni azt a kb 1000 felhasználót(jóval több van) , aki amúgy sem tetszik senkinek?

2019. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem értesz a marketinghez, ugye kérdező ?

De akinek van esze, annak világos, hogy attól, hogy valakit előre dob a sorban, még nem fog több embernek bejönni. Persze több nőhöz eljut, mivel hát sokat egyiknek sem kell várnia tinderen, de drámai különbség nem lenne valószínűleg.

2019. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3. De mint annyi férfi van hogy így általában lehetőséget sem kapnak ezek a férfiak ha hátul vannak még meg se tudod őket nézni mert a jó pasik már lefoglalnak
2019. márc. 15. 23:01
 7/16 A kérdező kommentje:
5. Ez nem igaz mert mikor regisztráltam valószínűleg elől lehettem hiszen legalább 12 pár összejött és randi is volt szex is összejött, most már jó idő óta semmi mert valószínűleg hátulra kerültem mert kevés húzott jobbra, szóval ha megint előre kerülnék lenne találat
2019. márc. 15. 23:04
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha a nők nem a legjobb férfiakat kapják, akkor lelépnek. A nők CSAK a legjobb férfiakat akarják látni.
2019. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Helló kérdező, jóreggelt! Ezért kell újrarakni az appot bizonyos időközönként.
2019. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Igen ez régen valóban működött de most már szerintem megjegyzi az embert a rendszer mert megcsináltam és ugyanúgy nem jöttek az emberek
2019. márc. 15. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!