Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte minden héten beülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden héten beülök valahova, mégsem tudok megismerkedni egy normális lánnyal. Tény, hogy egyedül üldögélek, mert nincs baráti köröm. Már ez taszító?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Magányos férfi az éjszakában, egyedül, furán hathat.
2019. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól hogy egyedül sütizel valahol miért lenne párod? Gondolod hogy random nők melléd ülnek? Tényleg nem kötözködni akarok csak el nem tudom képzelni mi a terv.

Amúgy nem hiszem hogy a baráti kör hiánya lenne a gond.

2019. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Igen, eddig ez volt a terv, de most már kezdem belátni, hogy nem működik. Főleg, hogy rajtam kívül mindenki társaságban van... Ezért gondolok arra, hogy talán ez lehet a hiba... Így még leszólítani sem lehet senkit, bár őszíntén szólva, elég cikinek is hat... És már közelebb vagyok a harminchoz, mint a huszonöthöz... Holnap lesz az egyik ilyen bárban egy kisebb koncert, ott még próbálkozok. Ha ott sem jön össze, akkor tényleg nincs több ötletem. A társkeresőkben nem hiszek. Úgy érzem, mindent megpróbáltam már...
2019. febr. 27. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A lányok nem fognak odaülni hozzád, neked kell kezdeményezned, ha szeretnél valakitől valamit.
2019. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én ebből kimaradtam hogy udvaroljak meg féljek odamenni lányokhoz, mert 18 évesen barátnőm volt. Egészen mostanáig, ma már szingli vagyok.

Így 7 év kapcsolat után nem fosok odamenni megmondani valakinek hogy szép. Ha meg kiröhög, meg ciki? Kinek ciki? Neki max... De sosem röhögtek ki, volt egy bocs nem, és tudtam, hogy ennek ennyi. Egyedül ücsörögve az a nő aki odamegy hozzád, annak tarifája van meg nemi betegsége :D

2019. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát hogy teljesen őszinte legyek ez egy halva született ötlet volt. Annyira kicsi az esélye hogy egy nő akinek pont te vagy a zsánere egyedül bemenjen mikor épp ott vagy észre vegyen és elég érdekesnek tartson ahhoz hogy oda is menjen hozzád majdnem nulla. Ennél még az utcán leszólítàs is reálisabb.

A buli nem rossz de az hogy üldögélsz nagyon kevés. Talán még nőként elmenne de egy idegen pasihoz nem fog egy nő odamenni csak úgy. Legalább próbálsz szemezni mosolyogni lányokra stb?

Az amit te elvárnál majdnem teljesen szembe megy azzal amit totyogós korunk óta vernek belénk. Egy idegen férfi mindig potenciális veszélyforrás első körben még ha nem is tudatos szinten de nem véletlen a távolságtartás amit sokan tapasztalnak.

Buliban azért van több esélyed mert eleve oldottabb a hangulat. De igazi esélyed akkor lenne ha van lehetőség a frusztráló irányított mondhatni kötelező ismerkedési ceremónia nélkül megismerni a lányt. Amire jó az alkohol mámoros állapot is amennyiben a dugás a cél de szerencsésebb valami közös program hobbi stb. Hisz ott kötetlenül lehet beszélgetni és semmi tétje az ismerkedésnek.

Én legalábbis ebben "hiszek" és így "keresek" párt. A keresek persze ebben az esetben nem jó szó mert csak kötetlenül barátkozom aztán ha lesz valami éljen ha nem legalább jól érzem magam.

2019. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ja még annyit, hogy nem bunkón megyek oda egyik lányhoz sem, ha arról van szó, szóval óvatosan utasítanak vissza, nem lépnek bele a lelkedbe. Nekem még egyik sem harapta le a fejem.
2019. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azzal lenne probléma, hogy egyedül vagy. Az elgondolás sem rossz, hogy kimozdulsz. Sőt, te megtetted azt, amit itt sok pasi nem mer. Kiléptél a komfortzónából. Tovább mondom: Ha egyedül vagy, az számomra azt jelenti, hogy könnyebben "hozzáférhető" vagy. Én is be szoktam ülni egyedül, de múltkor pl. barátnőmmel ültünk be, és mikor mondtam, h a mellettünk lévő helyen kis helyeske pali ült, vette a lapot és elment, hogy "elérhetővé" tegyen. A srác jópár alkalommal rám nézett, mosolyogtam, próbáltam szemezni, de elég savanyú képpel nézett vissza, így fizettem és mentem a dolgomra.

Attól, hogy ott ülsz, még egy nő sem fog odaülni hozzád. Max megvárja, hogy összenézzetek 1-2 alkalommal, legyen egy mosolyváltás, és utána neked kell lépned és odamenni hozzá, hiszen te vagy a férfi.

2019. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagydumás vagy és viszonylag jól nézel ki becsajozhatsz egyedül is.
2019. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!