Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a képen látható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a képen látható lányok az átlagos, vagy az átlag feletti kategóriához tartoznak?

Figyelt kérdés

A zsánereim a szőkésbarna, akár lófarokba kötött hajú, nem feltétlenül modell alkatú lányok.


Egy sötétbarna, vagy fekete hajú lányra nagyon ritkán tudok határozottan jó véleményt mondani.


Mi a véleményetek ezekről a képekről?

Minden férfitársam ezeket a lányokat keresi?


[link]


[link]


Pl. ez a fehér felsős lány apró részleteket megnézve nem biztos, hogy a legszebb nő a világon, de nálam összhatásban nagyon-nagyon megnyerő:


[link]


Ha nem működnek a képek, akkor kommentben újra beillesztem. :)


2019. ápr. 27. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Az első kettő átlag feletti szerintem, arcra biztosan. Persze már deszenzitizálódtunk a szép nőkre szerintem, mert minden reklámfelületen csak ilyenek vannak, de egy metrózás alatt én kevés ilyen szép/szabályos arcú nőt látok.


A harmadik... az arca nem annyira szép szerintem, de jó öltözködéssel ha mondjuk sminkelve látom, lehet átlagosat mondok rá. Ezen a képen inkább átlag alatti.

2019. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Átlagos. A gyárban ahol dolgozom, a 25 év alattiaknál kb ez a szint az átlag. Az idősebbek már lepusztulnak, az egy másik kérdés.
2019. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Kiglanzolt átlag lányok. Az átlag és a csúnya között pedig nincs egyenlőségjel (nem is volt, nem is lesz, épp most fogyott el), csakhogy kerüljük a felesleges köröket. Szerintem csinosak.

32/f

2019. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy az érdekelne, hogy aki szerint átlagosak, az légyszi linkeljen hogy neki mit jelent az átlag feletti? Pusztán kíváncsiságból.
2019. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Az első kettő szerintem átlagfeletti, legalábbis nagyon szépek.

Az utolsónak valahogy az arca számomra nem kifejezetten szép. Inkább átlagos de valahogy nekem ellenszenves. De ízlések és pofonok.

2019. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Átlag.
2019. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%

#4. Az átlagos olyan, amilyenből sok van. Az átlag alatti és feletti ő pedig kevés van. Ha végigmész egy sétányon, akkor legalább annyi ilyen lányt látsz, ahány ujjad van, de ez szerintem jó dolog és igazán nem kéne rajta felháborodni.

32/f

2019. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Átlagosak. A második talán átlag feletti.
2019. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

7,

nem háborodtam fel. Csak ezért kértem képet, mert nem tudom nektek mit jelent az átlag feletti. Pl ha belinkel ide valaki egy Emilia Clarkot vagy Sophie Turnert, vagy akármilyen színésznőt, szerintem teljesen egy szinten vannak az első két lánnyal.

Akit meg átlagosnak mondanék az Maisie Williams aki Aryat játsza. Azért trónok harcás példákat hoztam most mert azt kb mindenki nézi.


Igazából arra akarok kilyukadni hogy mennyire szubjektív egy szint felett ez. Hogy kit látsz átlagosnak meg átlag felettinek pl ha vki a vörös hajúakra van ráindulva stb stb

2019. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre akkor a férfiak rohadt nagy mázlisták, hogy ezek az átlagos nők, akikkel tele az utca.
2019. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!