Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, gyönyörű legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, gyönyörű legyen egy nő, vagy nagyon intelligens?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy kétféle lány közül kell választani, csak az egyiket hívhatod randira személyesen.


1, Gyönyörű arc, tökéletes test, de csak átlagos intelligencia, érdeklődés.

Szóval nem buta lány, de nincs igénye az állandó fejlődésre, nem lehet mindenről beszélgetni vele, nem érdeklik annyira a dolgok maga körül, nem tud mindenhez hozzászólni. Tehát a szabadidejében nem olvas, hanem filmezik, nem nyelvet tanul, hanem a konditeremben van....


2, Àtlagosan szép lány, nem tökéletes. Viszont intelligens, olvasott, tanult, sok témáról lehet vele beszélgetni. Több nyelven beszél, minden érdekli, a szabadidejében is igyekszik magát fejleszteni.


2019. ápr. 29. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyünk álszentek. A férfiaknak is a külső számít, nem az eszét szeretnék megdugni egy nőnek. Úgy ahogy a nőknek is a pénz számít, nem az hogy mivel és hogyan szerezte azt meg a férfi.
2019. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét típusból ismerek lányokat és mindkettő típus van/lehet párja. Csak az első fajtának ilyen szintén buta férfiak jutnak, a másodikra pedig az értelmes pasik buknak.
2019. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 lehet, hogy álszentül hangzik, de én sokkal inkább választanám az átlagosan szép, de intelligens lányt.
2019. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jött be az életben. Egy teljesen más, mondjuk úgy típusú nő jött be. A
2019. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

"A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?"

2019. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Mikor melyik...


Néha erre vágyom, néha arra.

2019. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem lányokhoz szólt a kérdés, de fentebb említve lettünk, úgyhogy elmondom. És inkább az átlagon felüli IQjú srácot választanám, mint akar a gazdagot, akár a jó testűt.
2019. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
A pasik egyértelműen a szépség alapján választanak párt maguknak. Nem számít, ha az a nő lusta vagy elkényeztetett. Beleszeretnek a szépségükbe. Ezekből lesznek aztån a házasságok.
2019. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek mellett igen fontos a nő természete is. Egy okos nő is lehet idegesítően okoskodó, és egy átlagosan okos nővel is lehet tök jókat beszélgetni. Férfiben is ismerek olyat, aki jóképű, okos és művelt is, mégis irritál a személyisége.
2019. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén meg fogtál! De lényegtelen hogy most átlagos külső vagy átlagos inteligencia mert mind ez nem számit ha nagyon jol el tudtok beszélgetni pl akár unalmas dolgokról is most nem kell mindig arról beszélni hogy igazából nem a sötét anyag ami kiteszi a világ több mint felét hanem a sötét energia!


Nyilván kevés nő/lany van akiről erről el lehet beszélni, általában erről faterral szoktam beszelni mert őt is érdeklő ezek :D


A masik meg az hogy oke nagyon szép arc szép test minden fullos, de pl én szeretem azokat a lányokat akikkel lehet sokat filmezni meg kimozdulni!


Nem tom szerintem mindegy hogy most átlagos külső szuper inteligencia vagy átlagos iq és szuper test ha nem érzem boldognak vele magam és ezeket az érzéseket viszonozza is! Én pl az átlagos külsőt is jónak találom mert ha szeretni fogom akkor őt fogom látni a legszebbnek a világon!


És váljunk be kicsit jobb ha kevesebb a konkurencia ;) alapból kicsit a feltekenyebb típus vagyok de nem is az hogy ő csalna meg hanem hogy más srácok állandóan a nyakába lihegnének, bosszantó tud lenni!


Szoval a válaszom ismént mindegy! Mindaddig amig szeretem ès ő is szeret engem 20F


És megjegyzem az hogy ha valaki sportol nem azert van mert...konditerem! Hanem mert egészséges! Azért nem szabad elhagyni magunkat még az okos intelligens lányoknak sem ne essen félre értés szeretem ha van egy pici plusz kiló! De pl 162 cm el ne legyen 80-100 kg...

2019. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!