Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törölnek match után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölnek match után rögtön Tinderen?

Figyelt kérdés
Ez már a sokadik eset. Még írni sem volt alkalmam, már törölt...
2019. ápr. 30. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert csak kiváncsi, hogy hányan húzták jobbra, nem ismerkedni akar
2019. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor vegye meg a gold verziót. Nem hiszem, hogy 5 ezer forintba belehal 😅
2019. ápr. 30. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Tinder...


Messze az egyik leghitványabb oldal, bár sosem jártam rajta, de az amit itt és máshol írnak az ottani dolgokról... Egy tünete ez a társadalomban megbúvó betegségeknek. Ahogy a fészbúk is.

2019. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen elvette az önbizalmamat. Persze soha nem voltam jó pasi, de voltak barátnőim, sikereim. Itt viszont a nagy semmi...
2019. ápr. 30. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
# 4 Elég gáz a tinderre fogni. Ha élőben vannak sikereid, akkor miért tinderen lógsz, vagy miért attól várod a megváltást? Ha élőben sikeresebb lennél, akkor nem tinderen lesnéd az üzeneteket. Kamu.
2019. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

#5: és, ha Pusztaröcsögén él, ahol egy sor ház és egy sor tükör van? S csak hébe-hóba voltak barátnői emiatt, vagy akármilyen más tényező miatt pl. csak férfiak között dolgozott életében stb.? Olyan könnyű mindenre kamut írni.

Kérdező, a Tinder a kamu. Hulladék, ott a fotókra mennek rá, ha nem nézel ki tökéletesen a képen, kukázva vagy. Nem véletlenül eredetileg szexpartner kereső applikációnak indult. Mit gondolsz, sok nő miért nem magyarul ír bemutatkozást, amikor itt élnek, és megtehetnék? Azért, mert kell egy sugar daddy, aki finanszírozza a kiadásaikat az egyetem mellett, mert a munka büdös nekik. 🙂

2019. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Szinte hallom is a választ :D


"Kőtőzzön e! Pesre! Az a jóú hely!"

2019. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én véletlenül húztam már jobbra véletlenül fiút
2019. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

#8


Seems legit ;)

2019. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, bár gondolom ugyanúgy nem jutnék vele semmire, mint a többi társkereső oldallal. Érdekes, hogy milyen sokan szidják, mégis milyen sokan vannak fent rajta. Megosztja az embereket. Egy csomó kérdés erről szól.
2019. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!