Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek a legjobb társkeresők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legjobb társkeresők?

Figyelt kérdés
Már nincs ötletem mivel próbálkozzak. Sajnos alacsony (168cm) vagyok, ehhez társul még az is, hogy nem nézek sajnos jól ki. Ezek azok a tulajdonságok amin nem lehet változtatni így nem sok esélyem van a nőknél. Ugye sajnos a belső az úgyse számít manapság. A Tindert próbáltam eddig, de semmi eredménye. Mielőtt valaki azt írja próbálkozni kell élőben is, úgyis próbálkoztam régebben, de mindig visszautasítás lett belőle és már belefáradtam.
2019. máj. 2. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a férfi, aki nincs a top 20%-ban, annak semmi esélye társkeresőn, bármelyikről legyen is szó...
2019. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fent lehetsz bárhol, nem lesz sok esélyed. De. Kelleni fognak az előnyös képek! Erről kérd ki az ismerőseid véleményét is!

Aztán... Indíts bókkal! Válaszolj amint lehet! Add önmagad!


Ennyit tehetsz.


Élőben többe esélyed lenne. Persze fel kell pimpelned magad. Nem csak kinézetre, hanem kommunikációban is.

2019. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!