Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog ha már gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha már gyereket szeretnék, pedig még nem is volt eddig normális kapcsolatom sajnos?

Figyelt kérdés

Csak néhány rövidebb távú dolog volt.

Baj ha 22 évesen gyereket szeretnék?


2019. máj. 3. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy baj én 22 evesen szültem.
2019. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális. Átgondolatlan is.


Amúgy meg ha felcsináltatod magad valami balekkal, már babázhatsz is, nem kell hozzá semmilyen kötelék. Szülni meg minél fiatalabban jobb, egészség szempontjából.

2019. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi elfelejtettem oda irni, hogy én fiú vagyok!
2019. máj. 3. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát így már kicsit nehezebb :D De normálisnak ettől függetlenül normális.
2019. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig normális, amíg nem akarsz a semmire pár hónap után már gyereket az első jöttmenttel. Lehet gyereket akarni 15 évesen is, csak meggondolatlan döntést nem szabad hozni. Attól, hogy gyereket akar valaki ne vállaljon akárkivel aki hajlandó lenne erre, és legyenek együtt azért egy pár évet előtte.
2019. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!