Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg ez a stílus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ez a stílus és az ilyen férfiak jönnek be?

2019. ápr. 4. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A nők nem egy massza, de már milliószor elmondták sokan. Nekem nem jön be, de biztos van, akinek meg igen.
2019. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, de...


Mi ez a videó? Egy átlagjenci körülbelül a semmiről beszél, sokszor értelmetlen dolgokat mond, nem képes normális/közönséges szavakat kiejteni... És erre a produkcióra tényleg kíváncsiak? Elég mélyen lehet a magyar "youtube-közélet".


És már megint... Az a k***a Tinder, mint mérce. Most tényleg, a Tinder határoz meg lassan mindent, holott az egy bizonyos szűk réteg számára megfelelő közeg, amibe ha beleillesz te vagy ott a "János", ha meg nem, akkor rosszul kell érezned magad?

2019. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a csávót nem bírtam hallgatni,összevissza beszélt,de letekertem magát a beszélgetést és kezdjük a kérdésed,mi az hogy ez jön be a csajoknak?Nekem nem úgy látszott ,hogy bejönne a lánynak. Kettő uram irgazlmazz egy ilyen nőtől,annyira el van szállva magától,hogy az hihetetlen.Bolond az a férfi aki szóba áll vele...ilyenekt írt a csaj,hogy rengeteg elhívják randizni,adja el magát a faszi mert nagy konkurencia van,ő amúgy egyetemista felvágósan bedobja,mintha valakit érdeklne is,meg úgy adja elő,hogy láncdohányos mintha menő lenne,a füves cigit életében kettőt szívott,de azt is úgy,hogy ahhh best,ki nem drogozik? stb..gázzz
2019. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően a srác egész stílusától meg helyesírásától, meg összeszedetlenségétől hányni tudnék.

Viszont ami nekem mondjuk szimpi az a hosszú, hivatalos szöveg amit odakanyarított. Persze normálisan megfogalmazva meg jó helyesírással. Úgy azt sugallná, hogy baromi intelligens, meg vette a fáradságot egy hosszabb, komplexebb szöveg megfogalmazására. Párom is szokott ilyeneket, mindig jókat nevetek rajta.

Igazából az is tetszik, hogy nem akar hónapokig neten szerencsétlenkedni meg írkálni, hanem hamar felhozza a találkozót. Mondjuk a kiscsaj nem a legélesebb kés a fiókban az látszik, nem igazán érti a szarkazmust vagy a srác humorát.

2019. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez önreklám.

Szánalmas a videó.

2019. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nah, belenéztem hanggal is. Ez egy végtelenül primitív, ostoba kölyök. Két sót nem váltanék vele élőben. Ráadásul, mint akit a tanyáról szalasztottak, úgy beszél.
2019. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Nagyjából ja. Ami észrevehető, hogy a beszélgetés nem egy holtunalmas "mit dolgozol" "aha az jó" stílusú, hanem végig megvan a pimaszság, a lazaság. Nyilván persze a csaj aktivitásához az is hozzájárul, hogy a kép alapján nem néz ki rosszul a srác. Plusz azzal hogy írja, hogy egyetemista, és bulis típus, meg tép, ezzel azt közvetíti, hogy szociális, vagány típus, ami vonzó a nőknek.

Kisebb elszúrás talán az elején fedezhető fel, hogy ebédre akarja hívni, illetve a lány irányítja az elején a beszélgetést, ő vallatja a srácot, és nem fordítva, hogy csaj meséljen magáról.

2019. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
lol. ilyen egy mai beszélgetés? :D
2019. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
69%

En lattam par videot ettol a sractol, ennel sokkal kretenebb is szokott lenni. Tipikusan szelsoseges skalan ingadozik a hangulata, amolyan fogd meg, ereszd el, amivel tenyleg fel tudja kelteni az erdeklodest a masik felben. Kiszamithatatlan, csapongo, erdekes, legalabbis elsore.


De korulbelul ennyi is a sztori egyreszt, mert eloben eloadva ez mar tul durva, masreszt o tenyleg elhitte, hogy a csajoknak ez kell, es nem is jon le neki, hogy valtoztatni kene. Jo megfigyelo, kezdemenyezo, es az alap kommunikacios dolgokkal tisztaban van. Emellett bar nem tul eszes, de eleg sok energiat fektet mind az ismerkedesbe, mind az elvont tartalmak megismeresebe, kepzi magat, igaz egyoldaluan. Ezt a szintet szerintem nem nehez elerni senkinek sem egy kis gyakorlassal.


Es igen, o lesz az a "bunko" pasi, akivel elmennek a csajok, mert akarja, mondja, csinalja, amiben hisz. Mas kerdes, hogy egy csomoan meg elhajtjak, mert komolytalan, amit muvel, de az mar epp eleg tuske masok szemeben, amikor ezzel er celba. Amugy szerintem 1-2 randinal tobbre nem jut, kb addig erdekes egy ilyen ember. Erdemes megnezni egyebkent, hogy a masik fel is milyen kepzetlen, fogalmatlan ugy altalaban, eleg szornyu nemelyik. Remelem nem ilyen a komplett generacio, es az ertelemesebbek azert nem szerepelnek, mert egybol kidobjak.


43F

2019. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!