Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos küllemű, de izgalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos küllemű, de izgalmas, érdekes személyiségű férfiként hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

A net nem az én asztalom. Ott a legtöbb nő kiszór csak fotó alapján. Élőben is próbáltam már, rendre foglalt nőkbe botlottam.

Mégis hol lenne esélyem ismerkedni, ha introvertált is vagyok? A nyitás nem az én szakterületem, de ha már ismerek valakit, nagyon megy a kommunikáció. Tudjátok, kéne egy természetes helyzet, ahol nem erőltetett az ismerkedés, hanem egy élethelyzet szüli. Eddigi barátnőimet is így szedtem össze.


A helyzetemet nehezíti, hogy kis településen élek és szándékosan nincs nagy ismeretségi köröm, társasági életem. Kevés, minőségi kapcsolat híve vagyok e téren is.


31F


2019. máj. 5. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így sehol. Ha nem jársz el sehová, akkor nehéz lesz. Városon valami könyvtár vagy hobbival kapcsolatos dolgokat lehet találni de falun... Ha van lehetőséged költözz mihamarabb...
2019. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kisebb város, nem falu. Oksa, körülnézek e téren.
2019. máj. 5. 18:17
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Átlagos külsővel, introvertáltként sajnos semmi esélyed a nőknél, próbálkoznod sem érdemes.
2019. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide egy korábbi, ilyen témájú hozzászólásomat:


Nőként falra mászom az "ismerkedni bárhol lehet" meg "a könytárban/az edzőteremben/a múzeumban" sztoriktól. Nem azért járnak oda az emberek, hogy ismerkedjenek, hanem azért, hogy edzenek, tanuljanak/olvassanak csendben, vagy művelődjenek.


Múlt héten viszont "leszólított" minket a barátnőmmel egy pali egy kávézóban, azzal az ürüggyel, hogy hallotta mit beszélünk (napszemüvegekről volt szó), próbáljuk ki az övét...és elkezdtünk beszélgetni vele. Nah, ez például így tök okés. Vagy... Hétvégén egyedül ültem valahol, és mellettem vlki könyvet olvasott. Ugyan lerítt, hogy fiatalabb sokkal, ezért nem volt benne "hátsó szándék", de elkezdtem kérdezni, mert elég szürreális címe volt. 2 órát beszélgettünk a végén.


Ajánlataim saját tapasztalat alapján: jóga, társasjáték összejövetelek, vlmilyen sportegyesület (szinte mindenhol többségben vannak a nők), tömeges sportesemények és pszichológiai előadások (rengeteg a nő).


Én próbáltam meetupokra járni (téma szerinti találkozók), olyanokra, amik "fiúsak", vagy ahol legalább annyi pali lehet", de sok hasonló helyszínhez hasonlóan ott is úgy van, hogy elmész, megismerkedsz az emberekkel, akik azért a célért vannak ott, amiért a meetup létrejött, és utána szétszélednek. Ki is nézik legközelebb azt, aki ilyen céllal megy oda.

2019. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Meg most esett meg, egy olyan, hogy mentem a buszmegállóhoz, és - szokásomhoz híven - köszöntem. Ott volt egy fiatalabb pali is, ő visszaköszönt. Aztán szólt, mikor látta, hogy jön a busz. Mellém szállt fel, ott volt csak hely (milyen jól elintézte a sors...). Erre feltette banyóra a fülhallgatóját. Fél óra múlva hallom a dünnyőgést mellettem. Ő volt az, megjegyzést tett a buszsofőrre. Elkezdtünk beszélgetni, és amíg le nem szállt, beszélgettünk. Mint kiderült, van nője, de ez akkor is jó volt.

A sztori lényege: Merj bátornak lenni, ha csak egy köszönéssel, mikor belépsz valahová, vagy közösségbe érsz. Mondj valami kommentet valamire. Ha valaki sóhajt egyet, kérdezd meg, hogy "Hosszú nap?". Falakat fogsz döngetni, és eleinte nehéz lesz, de megéri!!! ;) Nem azért, hogy kapcsolatod legyen belőle, hanem azért, mert így kapcsolataid lehetnek, amik esetleg elvezethetnek az igazihoz!

2019. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nem konkrétan azért kell menni és eljárni, hogy erőltess valamit. Hanem megadni az esélyét. Egyrészt jól érezni magad, nyitni kicsit a világ felé, és ha ez megvan, akkor adja magát a szituáció...
2019. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

“Ott a legtöbb nő kiszór csak fotó alapján”


Ez annak a jele hogy szarul nézel ki! Akkor hogy képzeled hog kelleni fogsz bárkinek is ? 😂

2019. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7: voltak már barátnőim, okos, tanult emberek, csinos nők. Csak nem lehetek olyan ronda, hogy sújtólég robbanás lenne a bányában tőlem. 😁 5/10 vagyok Photofeeleren.
2019. máj. 5. 21:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jobb képpel próbálkozni? Nem mutattál képet, enélkül mondom, hogy a képek nagy része a pasikról borzasztó. És lehet, hogy élőben még jól is néznének ki, de képen egyértelműen kuka a legtöbb. És ezt nem az arcodra mondom, hanem beállításokra, szögekre, fényekre, háremfotókra, autókkal és kifogott halakkal szelfizőkre, napszemüvegesekre.
2019. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt honnan szeded hogy izgalmas a személyiséged? Az mit takar? Bár nem írtál sokat de az alapján inkább kicsit unalmas félének tűnsz.
2019. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!