Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátrány ha a kapcsolataimba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány ha a kapcsolataimban mindig csak a hölgy óhajait keresem és teljesítem, ezáltal nem tűnök eléggé határozottnak, férfiasnak a szemükben?

Figyelt kérdés
Szerintem a legtöbb nő szereti a tenyerén hordozza egy férfi, és nálam ez különösen így van, mert engem erre neveltek. Engem 3 nő nevelt fel, anyukám, nagymamám és nagynéném, apám egész korán elhagyott minket, így számomra nem is volt férfi model aki nevelt volna. Mindenre nők tanítottak, így mondhatni, hogy eléggé feminista nevelést kaptam, és emiatt úgy érzem, hogy az átlagnál jobban is tisztelem a nőket, amit egyáltalán nem bánok, hogy így alakult és örülök is valahol ennek.:)

2019. máj. 6. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Erre igazából neked kéne tudni a választ? Hátránynak érzed? Ha nem érzed, hogy ki vagy használva, de közben nem kapod vissza a dolgokat, akkor no problem.
2019. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hogy mindig a hölgy óhajait keresed és teljesíted, még lehetsz határozott és férfias. ;)
2019. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A férfiasságnál ez az első és legfdontosabb szempont. Enélkül senkire nem tudok férfiként tekinteni. Aki nem tudja a barátnőjét a tenyerén hordozni, nem tud komoly érzelmeket táplálni iránta és ki is fejezni ezeket az a szememben csak kisfiú. A férfiasság pontosan itt kezdődik.

Persze ennek kell, hogy a másik oldalról is ugyan ilyen viszonzása legyen.

2019. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

És épp a hiányzó férfi minta miatt nem vagy férfias. Úgy is lehet tesztelni a nőket, hogy közben férfi vagy és magadat is tiszteled. Ha papucs vagy, az kiábrándító.

2019. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen pasik többnyire az elesett nőket karolják fel. Csomo férfi ismerősöm gyorsan el is vette az elkényeztetett barátnőt.
2019. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Az nagy előny.Legalábbis, nálam.
2019. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gyere hozzám.


24/L

2019. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!