Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos nőnek lenni szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos nőnek lenni szerintetek előny vagy hátrány az ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok, az okos nőknek több jó randi lehetőségük van és nagyobb esélyük van egy rendes kapcsolatra? Azt hallottam, hogy az okos nőktől a férfiak elbizonytalanodnak. Érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok, mert én például kifejezetten vonzónak találom az értelmes nőket és engem a butàcska lányok taszítanak. Hogy vettétek észre, könnyű Nektek az ismerkedés? 34/F

2019. ápr. 7. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Előny. Csak a nem túl okos pasiknál nem, de azokra úgy sem hajt egy okos nő.
2019. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Nyilván előny. Egy okos nőnek az ugyanolyan okos, intelligens férfiak jönnek be, a gyámoltalan férfiaknak hasonló tulajdonságokkal rendelkező nő lesz a párja.

"Zsák a foltját megtalálja."

2019. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Előny
2019. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 BigUncleZ ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, de szerintem ha okos az még nem "hátrány" úgymond.Viszont ha emellé intelligens és értelmes is, neadjisten érzelmileg is intelligens akkor már lehetnek gondok.(nem rossz értelemben)

Az a tapasztalatom, hogy ezek a nők analítikusabbak és olyan társat keresnek akit megérdemelnek.

2019. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
“Hátràny” mert jobban vàlogatsz. De minden más tekintetben szerintem csak pozitív hatásai vannak.
2019. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra vonzó, ha egy nő okos, mivel én sem vagyok teljesen hülye, szóval véleményem szerint mindenképpen előny.
2019. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Aki okos annak hátrányos dolog. Mert több a buta ember, tehát kevesebb között tud válogatni.

Egyébként nekem is vonzóbb egy okos nő aki átlát a szitán, mert nálam nincs hazugság, és egy ilyen nő talán tudja ezt értékelni...talán...

2019. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki feltette ezt a kérdést, azt nem hinném, hogy egy okos ember.

Elég paradoxon lenne, mert èpp attól is okos valaki, hogy bármibōl elōnyt tud kovácsolni.


Miért lenne elōny az, ha valaki butácska és sok férfi kitudja használni? Mégis kinek elōny ez szerinted, hmmm? Mert a lánynak semmiképpen sem.

Miért lenne hátrány az, hogy mindenféle jelentéktelen alak elbizonytalanodik a nō mellett? Talán nem ok nélkül bizonytalanodnak el. Nem a nōt kell okolni, ha ōk nem biztosak magukba, álljanak odébb és hagyják meg az ilyen nōt értelmesebb férfiaknak.

2019. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

#7 Arról hallottál, hogy a minōség elōrevalóbb a mennyiségnél?


Tehát mondhatni jobb kevés, de jóravaló értelmes ember között válogatni, mint sok-sok barom arc között, akik már azért is kiábránditóak, mert minél többet ismersz meg belōlük, annál roszabb, hiába vannak sokan.

2019. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen előny. De persze nem árt különbséget tenni aközött, hogy okos-e vagy csak okosnak hiszi magát. Mert sokszor az előbbi csoportról kiderül, hogy valójában az utóbbiba tartozik.
2019. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!