Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sikeres, egzisztenciával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikeres, egzisztenciával rendelkező huszas éveiben lévő férfi párkapcsolati szempontból lehet "ijesztő" az etéren átlagos, vagy azalatti hasonló korú lányoknál?

Figyelt kérdés

Ugye van az, amikor egy külsőleg kimondottan szép lánynál sokan nem mernek próbálkozni, az "úgy sincs esélyem" és "nem érzem magam elég jónak hozzá", illetve hasonló gondolatok miatt.

Fordított nemi felállás esetén, mint a kérdésben, lehetséges (és ha igen, ez mennyire lehet gyakori), hogy egy viszonylag sikeresebb, egzisztenciával rendelkező férfi közeledését pont amiatt utasítja vissza a lány, hogy nem érzi magát elég jónak a férfihoz, kellemetlen számára ilyen szempontból a két fél közti szakadék.


(Persze tudom, léteznek olyan lányok, akik direkt ilyen típusú férfiakra hajtanak, de a kérdés nem az aranyásókra vonatkozik.)


2019. máj. 6. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Eleve nem párhuzamos a két szitu. Amikor a pasi nem tud odamenni a szép lányhoz, az nem ugyanaz, minthogy a nő visszautasítegy pasit. Hiszen a nő esetében a pasi már kezdeményezett, megmutatta, hogy neki bejön a csaj, akkor meg miért kellene kikosarazni?


Amúgy a kérdés teoretikus. 20as éveiben egy férfinak akkor van egzisztenciája, ha a szülei a se.gge alá tették. Arra meg senki ne legyen büszke.

2019. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Persze, van ilyen.


Nem is értem hogy merül fel ilyen kérdés, igazából millió okból is visszautasíthatja a férfit a lány, ez könnyen megesik bármilyen helyzetben.

2019. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
#1 Hülyeséget mondtál. A nő, akinél kezdeményeztek, simán gondolhat arra, hogy nem komolyak a szándékai a férfinak, csak alkalmit akar, amennyiben ő erre nem nyitott, akkor kikosarazza.
2019. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Gondolhat arra, de a kérdés arról szólt, visszautasítja-e azért, mert nem érzi elég jónak magát hozzá.


1es voltam

2019. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Lányként válaszolok.

Ismerkedtem/barátkoztam egy ilyen fiúval. Mivel “nagy volt köztünk a különbség, bizalmatlan voltam.

Egy ilyen férfi bárkit megkaphat, és azon gondolkodtam, hogy akkor miért éppen velem foglalkozna akár egy percig is?

Nyilván vonzó is volt, hogy felfigyelt rám, de féltem is, hogy egy vicc tárgya vagyok, hogy mindjárt ír: “bevetted!”.

Magamat ismerve, biztosan több időt szannék arra, hogy megismerjem, mint egy velem “egy szinten levő” fiút. Nem szoktam szintenként válogatni az embereket, csak a magyarázatban tettem.

2019. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Tudod mi az egzisztencia?


Van egy saját lakásod/házad hitelmentesen.

Van egy felső középkategóriás gépjárműved.

Van egy jó állásod, minimum 400 nettóval havonta, esetleg egy vállalat/gyár managere vagy havi 7-800 ezerért, vagy egy jó vallalkozásod van, ami abszolút profit termelő.


Az, hogy te keresel 300 körül egy cégnél, van 1-2 milla megtakarításod, van egy 20 éves kocsid, albiban laksz vagy anyáddal, az sajna még nem egzisztencia. Sajna ez ilyen.

2019. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz eddig :)

1-es, azért szerintem (bár ez az én véleményem), pl. egy 28 éves ügyvéd vagy mérnök azért ki tud alakítani magának egzisztenciát ennyi idős korra szülőktől függetlenül. Nem is 20-21 évesekre értettem a "huszas éveiben járó" kifejezést.

2019. máj. 6. 21:30
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Sehol nem írtam olyanokat, hogy én, vagy akire a kérdést írtam, 300-at keres és a szüleinél lakik, kár volt ezeket beleolvasni.
2019. máj. 6. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

#4 Épp erről van szó, visszautasíthatja, mert nem érzi magát ahhoz elég jónak, hogy hosszútávon megtartsa őt a férfi.


Amúgy meg ha a férfi kezdeményez, az sajnos nem jelenti föltétlenül azt, hogy annyira bejönne neki az adott nő, sokan vannak, akik unalmukban flörtölgetnek mindenféle nővel komolytalanul, azt nem tudom melyik világon élsz te.

2019. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Határozottan megesett velem nem is egyszer. Felra mászok a “túl jó vagy hozzám” dumától.
2019. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!