Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is több időt vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is több időt vesz igénybe az ismerkedési fázis?

Figyelt kérdés

Ha valakit megismerek vagy meg szeretnék ismerni, akkor nem egy hét alatt fogom, hanem akár hónapokba is beletelhet.

Eleve nagyon nehezen találok szimpatikus embereket. Azt vettem észre, hogy manapság mindenki rohan ezzel a párkapcsolat dologgal. Egy nap alatt akar mindent. Mindent azonnal akarnak (csók, szex, szerelem).

Ha nem táplálok azonnal érzéseket, akkor inkább hagynak, mert úgysem akar semmit. Ha meg azonnal táplálok, akkor az olyan erőltetett meg jó vége sem lesz. Nem szeretem azonnal ráerőltetni magam senkire. Meg először talán megismerni kéne egymást, aztán jöhet a többi dolog.. vagy ez túl ódivatú?


Ez miatt még nem is igazán volt hosszú távú kapcsolatom. Ha várok, akkor inkább mennek máshoz. Ha rögtön bele megyek az meg nekem nem jó.



2019. máj. 6. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Csak könnyen azt az érzés keltheted a másik félbe,hogy ,,pótlék,, vagy időhúzás

Egyébként én se vagyok híve a hübele balázs módjába bele dolognak.

2019. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is több idő. Ha csak olyan partner van, aki rohan, akkor inkább nem kell.
2019. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Én is ilyen vagyok. Nekem hónapok kellenek ehhez, mivel én csak úgy vagyok hajlandó összejönni valakivel, hogy hosszú távra tervezek vele és ehhez megkell ismernem előtte a másikat. A párommal kb 1 év volt az az időszak ami eltelt aközött hogy megismertük egymást és hivatalosan összejöttünk. A végén már annyira nyilvánvaló volt, hogy együtt vagyunk csak még nem volt kimondva.

Nem úgy kezdtünk el ismerkedni egymással hogy ilyen terveink vannak a másikkal. Barátkozásnak indult majd szerelem lett a vége.

Sose értettem hogyan lehet már az első pár randin eldönteni, hogy akarunk-e valamit a másiktól.

2019. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond, sőt a mélyebb kötődéshez idő kell, csak könnyen gondolhatja a másik, hogy nem érdeklődsz iránta, ha csak pár hetente találkozgattok és ritkán beszéltek. Az, hogy tizenakárhány randi után érzed csak, hogy szeretnél vele együtt lenni, az teljesen normális, ha ez nem havi egy-két találkozást jelent. Én nem tartanám egészségesnek, ha pár randi után szerelmet vallana a másik, de akkor sem venném komolyan, ha pár hónap után is csak ímmel-ámmal találkozgat velem és randik közt sem kommunikál rendszeresen.
2019. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!