Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít különcnek/éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít különcnek/éretlennek stb. az a férfi, aki nem akar olyan nővel összejönni, aki neki nem jön be, csak hogy megfeleljen a társadalom elvárásainak?

Figyelt kérdés
Egy lúzer férfinak nyilvánvalóan maximum olyan nő "jutna", ha jutna egyáltalán, aki nem előnyös külsejű, ebből kifolyólag nem jönne be a férfinak. De a legtöbb esetben semmilyen nőnél nincs esélye egy ilyen férfinak. Miért kellene a társadalom elvárásainak megfelelve egy olyan nővel összejönnie, akihez nem vonzódik egyáltalán? Sok férfi a társadalomnak megfelelés kedvéért lejjebb adja az igényeit, látni erre példákat, de miért kellene minden férfinek ezt tennie?

2019. máj. 7. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, én nem jövök össze olyannal aki nem jön be, mégsem számítok különcnek. Semmilyen társadalmi elvárásnak nem akarok megfelelni, ettől még nem lógok ki a sorból. Sokan vagyunk ezzel így.
2019. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én erről még nem hallotam. Szerintem a kutyát sem érdekli, hogy egy lúzer férfi milyen nővel jön össze és miért. Az sem érdekel senkit, ha egyedül marad egész életében.
2019. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én, mint a társadalom pici része totál nem várok el se tőled, se mástól semmiféle párválasztást.
2019. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell, nem várja el senki.

Csak az ilyen férfiak se várják el, hogy a hőn áhított nők lejjebb adják az igényeiket, és összejöjjenek velük, amikor kaphatnak kevésbé, vagy nem lúzert is.

2019. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A társadalalom nem várja el hogy ne tetszen neked egy náladnál sokkal szép nő, vagy tetszen az a kinézet ami kb nőben kb a te szinted lehet. Mert azoknak a nőknek is jobb pasi tetszik mint saját maguk.

Eztán sok ilyen álomvilágban élő ember inkább egyedül van, mint belássa hogy igenis vannak akiket megkaphatok és vannak akiket nem. Kár elérhetetlen dolgok után sóvárogni, vagy ha mégsem tudod magad túltenni rajta. Tegyél érte.


Pattintsd ki magad, élj egészségesen, sportolj, legyél igényes öltözékben, tisztálkodásban, legyen egészséges a bőröd a fogaid, legyen egy jó parfümöd, /nem olcsó/ férfias, tiszta illat.

Tanulj, vagy vállakozz, vagy dolgozz rendesen. Tedd rendbe a gondolkodásod és a lelked. Ha ezek megvannak lehet fentebb nézelődni. Addig csak előre vagy lefele.


Ezt vagy elfogadod vagy egyedül halsz meg.

Az ízlés egy dolog. A korlátok pedig egy másik. Mindenkinek közel be kell mérni magának milyen vagyok és kb kiket kaphatok meg.


Sajnos egy idő után ha nem elérhető vágyaid maradnak akkor nagyon sok fájdalom fog érni. Amíg te nem változol körülötted sem fog semmi.

2019. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Megint a legyél ilyen legyél olyan süketelést láthattunk. Miért nem lehet végre egy tök egyszerű tanácsot írni, minthogy csináld azt amit szeretsz? Ha az illető nem szeret edzeni akkor miért csinálja kedves 5-ös válaszoló? Nem minden lány jár állandóan edzeni. Ne tekintsük már felső rangúnak azt aki edz és magasabb rangú a munkája. A hierarchikus gondolkozás okozza az önbizalomhiányt. Nincs szükség se egyenlőtlenségre se hierarchiára egy közösségi barátsagos társadalmat kéne felépíteni ami a társadalom 99%nak megfelel. Invidualizmus csak keserűséget hoz.
2019. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem a kérdésre válaszolsz?

kedves 6-oska, ülj csak te is a meleg k*kiban, élj mamahotelben és csináld amit szeretsz, mert nem élsz meg belőle, akarj olyan nőt, akit soha nem kapsz meg és hidd, hogy a társadalommal van baj "mert nem fogad el" nem veled, meg minden kudarcodnak a nők az oka, mert mind szemét, és nem akar egy testét elhanyagoló valakit, akkor ne élj egészségesen, ne legyél igényes, így semmi nem javít rajtad semmit...meg is érdemled a sorsod...és ne is gondolkozz el rajta, hogy tegyél érte hogy változtass, mert így a 120 kilós vagy csúnya nők sem állnak le veled ez a sivár valóság

2019. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!