Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak állandóan a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak állandóan a nők?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem a dologot. Szinte az összes nő az úgynevezett "rosszfiúkat" keresi. Utána meg megy a sírás, hogy mással is beszélget, nem dolgozik, megcsal stb...

De akkor miért sírnak ha ezeket keresik? Csak én nem értem ezt?


2019. máj. 9. 14:32
 1/10 Rockarc ***** válasza:
65%

Ez csak abban az esetben igaz, ha a ferfias = rosszfiu. Valojaban ez nem igaz, nem csak a rosszfiuk ferfiasak. Es az ellentetje sem igaz, attol, hogy valaki nem ferfias, meg lehet rosszfiu, csak azokat a hisztis jelzovel szoktak illetni. Lathatoan egyaltalan nem ismered a korulotted levo vilagot. Igy nehez lesz ismerkedni, sotetben tapogatozol.


Ird at arra, hogy az osszes no a ferfias ferfiakat kedveli. Egybol igaz lesz a tetel.


43F

2019. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Milyen nők sírnak? Kikre gondolsz? Én és a barátnőim nem sírunk. Boldog kapcsolatban élünk, ki-ki házas vagy babát vár. Szerintem az ember jellemfejlődésének része, hogy fiatalon rosszul választ, majd tanul és egy idő után jól választ társat. Ha önnön magamra gondolok 18 évesen és most, teljesen más vagyok. Alapjaiban nem, de a tapasztalat, emberismeret, szemléletváltozás megjelenik nálam is. Mai szemmel naiv is voltam. Szerintem ez természetes.
2019. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18-25 év közötti nőkre gondolok.
2019. máj. 9. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Rájuk pedig igaz a leírásom. Tapasztalatlanok, nincs önismeretük, nincs emberismeretük, naivak és álmodozóak. Majd kinövik pár év múlva. Egyébként én 26 évesen házasodtam, szóval nem lehetetlen.
2019. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Túl sok férfihang.hu-t olvastál. Vagy a pua táborban okosítottak ki ennyire? :D
2019. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, itt gyk-n szinte csak pasik sírnak állandóan.

Lányok hangját nem is hallani.

2019. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A humor netovábbja az, amikor az ilyen kérdezők begépelik a "rosszfiú" szót, és azt várják hogy az olvasók komolyan vegyék őket.

A-a, ez nem így működik 😃


Kérdező, nem tudom, hogy mennyi tapasztalatod van emberi kapcsolatok téren (pl voltak már barátaid? voltál már tagja egy közösségnek? esetleg - húha merjem e megkérdezni - volt már barátnőd?) de ritka az, amikor már rövid idő alatt meg lehet mondani valakiről, hogy milyen a személyisége.

Pl ne rohanjunk rögtön a párkapcsolatokra és ne tapossuk sárba rögtön a nőket a férfiak jellemgyengesége miatt, hanem először beszéljünk a barátságokról.

Szerinted nem létezik barátságok terén, hogy valaki rosszul ítél meg másokat, ezért összebarátkozik egy nem megfelelő emberrel aki később kihasználja, folyton megsérti, és manipulálja?

Az ilyen "barátságok" meglepően gyakoriak, annak ellenére, hogy barátot nem a f.a.szával/p.i.nájával választ az ember.

Szóval kérdező, szerinted mi lehet az oka annak hogy az emberek rossz társakat találnak? Lehet hogy az a baj, hogy csak később derül ki, hogy milyen személyiségdeffektje van a másiknak? Hmm szerintem ez lehet a dolog mögött.


De ha már itt tartunk, magyarázd el kérlek a fantasztikus, felsőbbrendű férfilogikáddal, hogy honnan lehet RÖGTÖN kiszúrni egy semmirekellő férfit? Mik a jelek? Hiszen a "nájszgáj"okat a legirritálób zugszexisták alkotják (ha nőnek születtél, az ilyenek igazi élet megkeserítők) az extrovertált férfiak szerintetek alapból a mihaszna roszzfiúk kategóriájába tartoznak, aztán ott vannak az incelek, akikről szó se essék.

Szóval? Mi a titka a párválasztásnak, bölcs férfi? Miközben attól, hogy valaki dolgos és ambíciózus, még megcsalhat, attól hogy valaki kedves, még lehet örökké munkanélküli, attól, hogy valaki megbízható, még lehet, hogy elhanyagol, stb stb...


Az élet nem egy kicseszett Hollywood film. Itt nem lehet rögtön tudni, hogy "huuuuuu annak a férfinak hátra van nyalva a haja, bőrdzsekit visel és feszült háttérzenéje van, szóval ő biztos ROSSZFIÚ!! De ahh olyan szexi is egyben!!!!!!!" Ilyen luxus nem adatott meg nekünk, még akkor sem ha az incelfórumok ezt hirdetik.

Plane hogy fiatal lányokról beszélsz, akik még tényleg naivak.


Végül: csak te és a fajtád sírtok vég nélkül, de abban egyet értünk, hogy a folytonos rívás marhára irritáló.

2019. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert szeretnek az áldozatpózba belepofátlankodni.
2019. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
#8 A "belepofátlankodni" szó miatt olyan hatása van ennek a kommentnek, mintha magatoknak szánnátok az örökös, mondvacsinált aldozatszerepet. Ah de imádom az iróniát. :D
2019. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A sírás az egy áldozati póz és egy remek shit - teszt
2019. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!