Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha állandóan szomorú vagyok amiért egy lánynak sem kellek és sohasem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Próbálom elnyomi, nem foglalkozni vele és úgy tenni mintha nem is vonzódnék hozzájuk (szinte nulla vágyam van a lányok iránt) de valahogy mindig legyőz ez a vágy. Tanulok, dolgozom, sportolok, számítógépezek de ezek csak átmenetileg veszik el a figyelmemet. Mindig ott motoszkál bennem, hogy én senkinek sem fogok kelleni. Egy átlagos nap sok lányt látok de tudom, hogy egyiknél sem lenne esélyem és mindig rossz kedvem lesz és olyankor pánikrohamaim is vannak. Tudom, hogy ilyen külsővel egy lányt sem érdekelnék.


Nyugodtan lehet szidni és írni, hogy rinya megint..



2019. febr. 24. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Urald a gondolataid. Megint...
2019. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Addig nem is lesz esélyed ameddig így állsz hozzá.
2019. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Gazdag még lehetsz, akkor lesz esélyed a lányoknál. Mással viszont nem tudsz kompenzálni.
2019. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Balázs, már megint te vagy az?

Nem arról volt szó hogy nem érdekelnek a lányok? Erre tessék... egy újabb kérdés. Próbálj már meg a lányok felé nyitni könyörgöm szerinted ezzel jobb lesz hogy itt írsz állandóan? Jó gyerek vagy Balázs és megérdemelnéd hogy boldog legyél... de csak te állsz a saját boldogtalanságod mögött...

2019. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Saját magadnak intézed el, hogy működjön.
2019. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha egyszer végre keresztül esnél ezen, hogy valakinek kellenél, akkor végre nem csinálnál olyan nagy ügyet ebbõl, nem vergõdnél ezen.


Egyet értek a fentiekkel, a hozzáállásoddal is baj lehet, könnyen meg lehet, hogy csak te meséled be magadnak, hogy senkinek se kellesz, csak mert páran visszautasítottak, ezért nem is próbálkozol.


Nekem is volt ilyen idõszakom még rég, amikor így gondolkodtam, de amint lehetõségem nyílt kapcsolatra, rájöttem, hogy nem olyan nagy szám, nem lelkesít annyira, néha jó egyedül is, azóta nincs ilyen rögeszmém, hogy nekem föltétlenül párkapcsolat kellene.

2019. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor voltaképpen mi a kérdés?

Mert ha a vastagbetűs fő kérdés, akkor a válaszom: a szomorúságról való figyelemelterelés egyik leghatékonyabb módja, ha Kraftwerket hallgat az ember.

2019. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es, végre egy frappáns, szellemes válasz.
2019. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"szinte nulla vágyam van a lányok iránt... de valahogy mindig legyőz ez a vágy"


Akkor most hogy is van ez? :D


Amíg meg sem próbálsz ismerkedni, ne csodálkozz, hogy "nem kellesz senkinek". Ez általában nem úgy szokott menni, hogy az utcán sétálgatsz, és odarohan hozzád egy nő, hogy te márpedig kellesz neki.

2019. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Keresel egy olyan életcélt ami számodra reálisan elérhető pl.

(Senkit ne zavarjon h ezt eddig csak úgy 1 M ember kérdezte meg itt.)

2019. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!