Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem találok sehol párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vidéken élek, nincsenek már barátaim, tehát magamra maradtam egyedül a városban úgy gondolom nehéz.. Elkoltozni nem egyszerű, de gondolkodom nyilván, ötletek?
2019. máj. 10. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Budapesten sem találok párkapcsolatot, pedig van pénzem és fiatal is vagyok 🤷‍♂️
2019. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem, tehát a legközelebbi város tőled 250km-re van ugye?

Mert ha nem, nyavajgás helyett szedd össze magad, és irány a 30 km-éel arrébb lévő város...

2019. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a "vidéki vagyok" hisztit...

A hócipőm már tele van azzal, hogy minden napra jut két kérdés, ahol 10 km távolságot 10 fényévnek próbálnak beállítani.

Még az alföldi tanyavilágból is el lehet jutni a legközelebbi városba 1-2 óra alatt. Kevésbé elzárt helyekről meg 10-30 perc az út, ami azért nem egy brutális dolog. Én 3 koleszos évet lezsámítva mindig falun éltem, de egyszer sem okozott problémát. Sem a vásárlásban, sem az emberi kapcsolataimban.

2019. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Nem tudom hol laksz, de ahogyan írták előttem is, kicsit mozdulj ki a komfortzónádból. :)


Nekem is nehezebb, mióta elköltöztem Pestről ilyen téren, barátok/család ott maradt(ak). (nem beszélve egy r0hadt ügyeletért be kell menni közeli városba). Én is most társkeresőzők, nálam be van rakva 50 km-es hatósugár. (~~kb... de rugalmas vagyok)

Nekem Fehérvár 15 km, illetve 45 km Kelenföld. :)


Amúgy nekem pozitívak a visszajelzések, volt már jó pár randim és nem volt zavaró tényező a távolság (50-60 km) a hölgyek részéről.

2019. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..!
2019. máj. 10. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidéken(mármint a tényleg kicsi településeken) kisebb a választék de ott kb mindenki beszélőviszonyban van. Itt Pesten sok az ember de ha random flörtölgetni kezdesz előzőleg kialakult kontakt nélkül akkor holmi aberrált őrültnek néznek... vagy határozott pasinak aki tudja mit akar( utóbbihoz viszont az kell hogy bejöjj a nőnek)
2019. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igen, van benne sok igazsag
2019. máj. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!