Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy azért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem találok normális párkapcsolatot, mert kicsit úgy állok az élet dolgaihoz, mint Puzsér?

Figyelt kérdés
Nyilván nem pont úgy gondolkodom, mert egy rakás hülyeséget összehord ő is, de alapvetően hasonló a mentalitásom, hasonlóan független gondolkodó vagyok, aki nem a mainstream dolgokat nyalja be, hanem valami egyedi értéket próbálok keresni a dolgok mögött. Nem fekete-fehérben látom a világot, hanem árnyalatokban, sokat gondolkodom, filozofálok. Ezek szinte mind olyan tulajdonságok, amik nem éppen segítik a pártalálás esélyeit. Nem egy random csajt keresek, akit naponta megdughatok és gyereket csinál nekem majd megfőzi a vacsorámat, hogy aztán egy ilyen kényelmes, álságos idilli hazugságban éljem le az életem. Nekem fontos ,hogy a társam értelmes legyen, és megfelelő érzelmi intelligenciája legyen, egy hullámhosszon legyünk és meglegyen a kölcsönös vonzalom, ezek nélkül egyszerűen képtelen lennék együtt lenni valakivel.
2018. jan. 9. 23:43
1 2 3
 1/23 Béla. A Király. ***** válasza:
79%
Te is Aspergeres vagy, mint Puzsér?
2018. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Ő azért nem talál, mert neurotikus ember, fröcsög és nincs önkontrollja. Végtelenül tájékozott, művelt, olvssott, intelligens, de bicskanyitogató a személyisége. Szerintem fizetett provokátor is. Kinek kellene egy neurotikus, "én mindig megmondod a tutit" típusú ember? Mellesleg csómo témában ugyanazt fújja, sablonosítható a véleménye.

Megoldást, lehetőségeket nem vázol fel, csak pocskondiáz mindent és mindenkit. Ő pont fekete-fehérben látja a világot.

2018. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
*csomó
2018. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert a szex 2 emberrol szol
2018. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Elmondása szerint neki is csak azóta megy mióta híres lett mert most a csajok szedik fel őt.
2018. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pl. én is egy érzelmes, érzékeny, tájékozott, gondolkodó ember vagyok, de a faragatlan, ügyetlen stílusom miatt sokszor épp az ellenkezőjét nézik ki belőlem.
2018. jan. 9. 23:51
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy a legtöbb értelmes ember ilyen kapcsolatra vágyik. Nincs ebben semmi egyedi.
2018. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A legtöbb értelmes ember valóban ilyen kapcsolatra vágyik...

De ki mondta, hogy a legtöbb ember értelmes...?

2018. jan. 9. 23:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki úgy áll hozzá a világ dolgaihoz, mint Puzsér, még nem lesz se több, se kevesebb. A kritikus gondolkodás, úgy hiszem, az egyik legfontosabb, és legelismerendőbb tulajdonság.

Viszont nem mindegy, hogy mit és hogyan mondasz. Puzsér gondolatainak nagy részével egyetértek, helyesebben egyetértettem, amíg követtem a megszólalásait és a publicisztikáit. Ennek ellenére ma már nem vagyok hajlandó elolvasni/megnézni semmit, amiben szerepel, mert egy végletekben beszélő, szerény verbális készségekkel megáldott emberről van szó, aki képtelen észérvekkel vitatkozni, és rendkívül személyeskedő.

Azzal nincs gond, hogy neked is vannak elképzeléseid a világ dolgairól. De ha ezt olyan lekezelő, alpári stílusban adod a világ tudtára, mint Puzsér, akkor nem csak normális, de semmilyen párkapcsolatot nem fogsz találni, mert tetszik vagy sem, néminemű nyitottság, kompromisszumkészség kell egy párkapcsolathoz, és az se árt, ha tudod, hogy mikor kell csendben maradni.

2018. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Dancso egyik videojában kérdezték hogy "buliban hol a vip?"

Erre jött a válasz:"ott ahol a legtöbb ember tömörül hogy kúlönbnek érezhessék magukat a többieknél"

Olvasva a kérdésed,ez jutott eszembe.. mimdenki azt hiszi magáról hogy ő AZ EGYÉNISÉG csupa nagybetűvel, miközben ugyanazt az idióta justin bieber frizurát hordja meg a térdig letolt 8 éve kinőtt farmert..

2018. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!