Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet az hogy egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az hogy egy 31 éves csinosabb nő társkeresőn nem találja a társát úgy hogy már teljesen leadta az igényeit amiatt mert nagyon szeretne már gyereket?

Figyelt kérdés
Ismerek egy viszonylag csinos nőt aki teljesen el van keseredve több társkeresőn is fent van és nem találja a társát pedig nagyon szerete már gyereket emiatt keresi a társát teljesen leadta az igényeit és már a kövérebb csúnyább férfiakkal és hajlandó lenne ismerkedni, de még így sem találja a társát, ez létezhet?
2019. máj. 10. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ismersz ilyet akkor létezhet.
2019. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Létezik! A hírdetés talán még segíthet ha ilyen céllal keres párt magának, talán úgy lesz remény!
2019. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mikeXxX ***** válasza:
0%
A kinézet nem minden lehet más téren meg pergament lista van neki ! 40f
2019. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Én 2 évig voltam társkeresőn. Nem számoltam hány pasival randiztam, de olyan 40-50-nel biztos. 27 éves voltam, és csinos. Már éppen azon voltam, hogy törlöm magam, amikor végül találkoztam a későbbi férjemmel. Nagyon nehéz társkeresőn ismerkedni, egy fénykép nem sokat árul el, nyilván mindenki a legelőnyösebbet teszi fel magáról. Én voltam úgy is, hogy meg sem ismertem az illetőt, hogy jé, ő volt a fotón. Meg a kölcsönös szimpátiát elérni egy vakrandin elég nehéz.

Sok pasi nem veszi komolyan, van mellette felesége, alkalmi kalandot keres.

Vagy az is lehet, hogy nagyon görcsös az ismerősöd, és a férfiak menekülnek, ha érzik, hogy valaki tartósan meg akarja őket fogni. Általában ők csak jól akarják magukat érezni egy nővel, és nem gondolkodnak azon első néhány randin, hogy házasság, gyerek. Ha ezt a nő felhozza, azonnal sarkon fordul mindenki.

Bár én több párt is ismerek, akik társkeresőn jöttek össze, mert már nekem sincs jobb ötletem, hogy hol is lehetne ismerkedni, de azért nem mondom, hogy ez a legideálisabb. Nem kell túlságosan komolyan venni, sem elkeseredni egy sikertelen randi esetén.

2019. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
63%
Létezhet! Minél görcsösebben akarja valaki, annál nehezebb lesz.
2019. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
2019. máj. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Randiztam egy ilyen nővel.


Évek óta pont ugyanazt a levelet küldi minden pasinak, egyre kétségbe esettebb, és igazából mostanra azokat is riasztja a mániákussá vàló viselkedésével, akik csak szexet keresnek.

2019. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"pedig nagyon szerete már gyereket emiatt keresi a társát"

Lehet, pont ez a riasztó. Amikor már kimondva a babaprojekthez keres valaki társat, nyomasztó tud lenni. Normál esetben az emberek ismerkednek, megtetszenek egymásnak, együtt élnek, aztán elgondolkodnak azon, hogy vállalnak közösen egy gyereket.

Amit a barátnőd csinál, az gombhoz a kabátot esete.

2019. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A fagyi mindig visszanyal. Tanulságos látni amikor egy hercegnő beleszáguld a Falba és már a kutyának se kell. Még dugásra se.
2019. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:

Ketlem. Mar ami az igenyeket jelenti. A belso tulajdonsagok sokkal fontosabbak, mint a kulso, ugyhogy hiaba remenykedsz te sose kerulsz fel a listajara.


43F

2019. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!