Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság egy átlagos kicsit csinosabb lánynak komoly kapcsolatot találni társkeresőn?

Figyelt kérdés

Barátnőim és én is fent voltam a társkeresőn, de elegünk lett, töröltük is magunkat onnan.

Leírom miket tapasztaltam és a barátnőim is hasonlókat.


Szeretném kiemelni, hogy pénz külső nagyon minimálisan számított. Az ottani pasik kb 80%-a bejött.


Nagyon sok levelet kaptam, mindegyikre válaszoltam is (napi 20-30 levél)

kb az 50%-a úgy kezdte hogy csak szexet szeretne vagy fizetne használt bugyiért, vagy camba mutatná stb.

kb. 30%-a "szia szépek a szemeid, ismerkednék" stílussal nyitott, aztán kb. ennél meg is maradt a szint.......

A maradék 20% viszonylag normális volt, normális levelet írt, de utána egyszer csak eltűntek, nem írtak.

8 randim volt, ahol a legtöbb bevallotta hogy van valakijük és igazából szintén csak szexet akar. Aztán volt aki igénytelen szakadt ruhába jött, volt aki köpködött a randin. Egy pasi volt összesen aki normális volt, rendes stb, akartam is volna tőle többet de ő korrekt mondom megmondta hogy nem érezte a kémiát és ne haragudjak.

Tényleg társkeresőn ilyen pasik vannak?!!

Amúgy 29 éves nő vagyok.


2016. febr. 24. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen oldalakon sok a kanos, megkeseredett arc,de ne általánosíts.

Légy nyitott,és fogsz találni normális férfiakat, ebben biztos vagyok.

2016. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az ember mindig ilyeneket olvas a neten erről, hogy ilyenek a társkeresők, ugyanakkro ha az ismerősök közt szétnéz az ember illetve most itt eme oldalon, érdekes, hogy senki nem csak a szexre menne.
2016. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. sokan azt mondták ők nem szex, sőt olyanokat is mondtak, hogy csak komoly kapcsolat egy hónapot is szoktak várni, meg érzelem nélkül nem is tudnának szexelni stb, aztán......aztán előbb utóbb kiderült, volt aki randin monda meg.
2016. febr. 24. 18:54
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Ez a kérdés kamu és provokáció --> jelentettem.
2016. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én elhiszem neked. Nyilván van egy bizonyos réteg, akik valóban komolyan gondolnák az ismerkedést, de a többi... a kutyájára gerjedő aberrálttól kezdve a webkamerás farokverőn át a farokrugdosásra nőt kereső egyénekig rendkívül színes lehet a paletta. Drukkolok, hogy találj valakit.
2016. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Szerintem a maradék 20 %-ot kellett volna komolyabban venned, sőt, egyáltalán velük kellett volna csak foglalkoznod. Ezzel egyrészt elkerülhetted volna az "eltűnést", mert a nők sokszor abba a hibába esnek, hogy egyáltalán nem kezdeményezőek, csak válaszolnak, és azt is viszonylag röviden. Nem érdeklődnek, nem kérdeznek vissza, nem érződik egyszerűen, hogy nem csak egy vagyok a sok közül. Így persze hogy otthagynám én is, eszembe nem jutna megint ráírni ilyenre. Másrészt viszont ezzel elkerülhetőek lettek volna az igénytelen, köpködős emberekkel való találkozások is, hiszen ha érdeklődsz a másik iránt, nyitott vagy, hamar kiderül ha ilyen az ember, és onnantól nyilván nem fogsz vele találkozni. Szerintem a beszélgetés fenntartása érdekében légy kicsit kezdeményezőbb, ha máskor is ismerkednél neten.


Sok sikert! :)


21/F

2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Teljes mértékben meg tudlak érteni!


Pontosan ilyen helyzetben voltam tavaly, amikor véget vetettem egy hosszú kapcsolatnak. Fogalmam sem volt, hogyan tovább. Aztán már csak kíváncsiságból is regisztráltam néhány társkeresőre. A fizetős társkeresők semmivel sem jobbak, sőt, még az elitként hirdetett sem.

A legtöbb ember (és nem csak a férfiak) testi kapcsolatot keres leginkább. De vannak azért normálisak.


Én nem adtam fel, pár borzalmas randi után úgy döntöttem, inkább én választok. Előtte mindig vártam, hogy a férfiak keressenek meg, aztán édesanyám azt mondta, szerinte nem szégyen nőként kezdeményezni, így hát fogtam magam és írtam egy férfinak, aki nem egy multimilliomos sportautója mellé állt be fotózkodni a nyomorult nonfiguratív tetkójával, hanem egy teljesen átlagos képet töltött fel magáról. Láttam, hogy van egy közös hobbink, így megvolt az első téma. Naponta 3-4 órát beszéltünk telefonon, aztán pár hét múlva elérkezettnek láttuk az időt a találkozóra. Több, mint fél éve együtt vagyunk és párom az élő példa rá, hogy normális férfiak igenis vannak még a társkeresőkön is!


Sok sikert kívánok! :-)

2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem kamu,tényleg így van.Tapasztalatom szerint,aki tetszik egy idő után eltűnik vagy kijelenti,hogy csak szexkapcsolatot keres.Aki nem jön be viszont elhalmoz üzikkel kora reggeltől késő estig,még akkor is ha az elején tudtára adom,hogy nem érdekel.
2016. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi 7. :) Lehet igazad van és azért van kivétel. Most pár hónapot szüneteltetem a dolgot aztán, meglátjuk :)
2016. febr. 24. 19:06
 10/22 A kérdező kommentje:
8. Pedig én beszélgettem olyannal is, aki így nem jött be kép alapján, mert hátha bensőleg jobb lesz, de kb 8. levélnél azt írta, hogy elege van a nőkből, de a szex nagyon hiányzik neki és nagyon odaadó fiú és mit szólnék hozzá, ha.....
2016. febr. 24. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!