Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes társat keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes társat keresni egy kisvárosban?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetet.


27 éves férfi vagyok, körülbelül 3 éve, hogy nincs senkim. Egy cc. 10.000 fős kisvárosban élek, ahol kocsmákon kívül gyakorlatilag minden szórakozóhelyet leépítettek. Gyakorlatilag semmi lehetőség nincs, ha az ember szórakozásra, társaságra vágyna. A közösségi hely fogalma kimerül a könyvtárban, amit a mai telefonsimogatós korombeliek igazából messziről elkerülnek. Van egy művelődési központunk, ahol vannak ilyen hagyományőrző rendezvények, de őszintén szólva nem is érdekel a fafaragás, szövés, meg az ilyenek, szóval ez totál kilőve.


A dologhoz hozzátartozik, hogy 167 centi magas vagyok, szóval ez még tovább szűkíti az amúgy is kevés választási opciót. Csúnyának nem tartom magam, olyan átlagos vagyok, szakállal meg rövid hajjal, eljárok edzeni is hobbiszinten, heti 3-szor 1-2 órára.

Emellett olyan hobbijaim vannak, amit javarészt egyedül is tudok csinálni, ilyen például a csillagászat, az olvasás. Csillagászkodni tök jó lenne társasággal, de azok az emberek, akik itt élnek, meg vannak rekedve a "tegnap nyert a barszelóna" szinten, és nem is akarnak onnan kitörni.


Aki esetleg volt/még mindig van hasonló helyzetben, mit tud javasolni? Hétköznap 6-3-ig meló van, az nagyjából kilőve, hogy olyankor a nem olyan messzire lévő (50 km) megyeszékhelyre beutazzak, hátha akad valami érdekes - marad a hétvége. Az meg, valljuk be, vajmi kevés idő. Társkereső oldalt is próbáltam már, de igen kevés hölgy volt regisztrálva, aki a közelben volt, és még korban is hozzám illő lenne.


MÉG nem vagyok elkeseredve, nem adom fel. De na, azért nem túl rózsás a helyzet. :D


2019. máj. 12. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj más város rendezvényeire menni! Amúgy az jó h átlagos kinézetű vagy, a nők azt szeretik a legjobban!
2019. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!