Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes 2017-ben egy kisvárosb...

Érdemes 2017-ben egy kisvárosban számítógép-szervízt nyitni? Vagy ez is olyan mint a szépségszalon, konditerem meg GSM-bolt, hogy az emberek belevágnak aztán pár hónap múlva csődbe mennek?

Figyelt kérdés

Ez itt csak körítés nem muszáj elolvasni. --->>>


Lassacskán végzek az egyetemmel (mérnökinformatikusnak tanulok) és néha felmerülnek ilyen ötletek.


Egy 12-13 ezer fős városkában lakok és már sokat hallottam, hogy nem igazán van megfelelő számítógépszerviz a közelben, 30-40 km-t kell utazni a nagyobb városokba. Alapvetően mezőgazdasággal foglalkoznak itt az emberek így nem sokan értenek a szgépekhez, aki meg igen az megy nagyvárosba dolgozni. A környéken már régóta én vagy az a bizonyos "IT guy" akihez fordulnak az emberek ha ilyen gondjuk van.


Szerintetek mennyire kifizetődő egy ilyen vállalkozásba fogni? Van egy üres lakásom (örököltem) amit akár műhelynek is be lehetne rendezni. Így üzlethelyiségre se kell költeni.

Vagy úgy járnék mint a tipikus telefonos üzleteket nyitó gyúrós-tetkós csávók akik pár hónap után abba is hagyják? Nem vicc, tényleg ez megy itt és az a durva, hogy utána egyből nyit valaki más is egy ugyanilyen boltot, mondván, hogy ez milyen jó biznisz. :D


Arra gondoltam, hogy a vállalkozáson belül még foglalkoznék más dolgokkal is, mint weboldal-készítés, fotózás, videózás meg más dolgok, elég sok mindenhez értek (nem nagyképűségből).

Mindig is foglalkoztatott, hogy saját vállalkozásom legyen, édasapám is az és lehet, hogy nem olyan egyszerű, mint egy nagy cégnél alkalmazottnak lenni, de cserébe valamilyen szinten a saját főnököd vagy.


2017. júl. 1. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

"még foglalkoznék más dolgokkal is, mint weboldal-készítés, fotózás, videózás "


Tényleg komolyan gondolod hogy négy különböző szakmát akarsz vinni egyedül?

2017. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Számítógép szervíz!

Az igen!

Mikor már egy 8 éves kölök is össze tud rakni egy gépet.

2017. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!