Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyproblémákkal küszködő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyproblémákkal küszködő lányok, ti mi alapján jelöltök be társkeresőn fiúkat?

Figyelt kérdés

néha az az érzésem, hogy mindenkit bejelölnek az ilyen nők, de az is elképzelhető, hogy csak olyanokat, akik nem a top pasik (akiket egyébként szívük szerint jelölnének)


ÉS inkább jelölgetik a szerénynek tünö, tehát se nem jóképü, se nem veszélyes fiúkat, akik egyébként még igy is sokkal jobban néznek ki, az ilyen nőkhöz viszonyítva.


Megvilágítom jobban:

én 60 kilós vagyok, 170 centi, gyerekképü

Akkor mit gondol egy erősen túlsúlyos, sokszor igénytelen nő is, hogy kifejezi az érdeklődését?


Ez pont olyan, mint amikor modelleket vegzálnak fogatlan ostoba férfiak.


2019. máj. 12. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Már nem lány vagyok, de sosem jelölgettem senkit társkeresőn, amikor még próbálkoztam ismerkedni ilyen oldalakon. Bár ez már nagyon régen volt. Pontosan az ilyen alakok miatt sem jelölgettem, mint amilyen te vagy. Nem volt szükségem bunkó fa.szokkal való érintkezésre.
2019. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A nagy tömb lányok ponthogy nem állnak szóba átlagos férfiakkal .
2019. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aki tényleg tulsulyporoblemaval küzd, mármint akit tényleg nyomaszt ez a dolog, az szerintem nem is regisztrál ilyen oldalakra, nemhogy jelolgessen férfiakat, nekem sosem lenne merszem.


És nem tudom, hogy mi játszódik le bennük, engem nagyon zavarna egy kisebb termetű férfi.

2019. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te a hatvan kilóddal pont ugyanott vagy férfiben, mint ő a nyolcvan kilójával nőben. Nőnél a vékonyság a vonzó, férfinél nem. Ha modellnek érzed magad mellettük, rossz hírem van....
2019. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerencsére nem kell fennakadjak az ilyen basic beszólásokon, mert bőven voltam már fiatal vékony nőkkel, ugyhogy kösz, de ez most nem jött össze.
2019. máj. 12. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem minden nő egyforma, van akinek bejönnek a vékony pasik, ahogy van, aki a macis pasikat szereti. De gondolom, nem azért vagy fenn társkeresőn, mert olyan sikeresen csajozol élőben. Továbbá amint kiderül, milyen sötét vagy, keresheted a következőt. Nem lehet könnyű dolgod.
2019. máj. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kövér baratnőim automatikusan azokat a férfiakat jelölgetik az ilyen társkeresőkön akik szintén előnytelen külsejűek. Azért hogy kevesebb legyen az esély arra hogy az adott férfi csoport elutasítja őket.


Szóval ha téged a dagik keresnek akkor te magad is szarul nézhetsz ki!

2019. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy sok túlsúlyos lány volt már vékony meg sportos pasikkal élőben, szóval még mindig nem vagy semmivel jobb náluk, bocs.
2019. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyos nő vagyok, abarátom 65kiló,175 ce ti körül van,és gyerekképű. Társkeresőn ismerkedtünk meg. Ha ez velem megtörtént, akkor mással.is megeshet, meg is esett ésmeg is fog.

Amúgy meg nem értem ezmiért akkora probléma neked. Tetszel nekik, ők neked nem. Nem veszed fel a kapcsolatot velük. Ennyi.

2019. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

bezzeg a nőknek az online jelenléte semmi másról nem szól, minthogy panaszkodnak, hogy milyen sok nem kivánt pasi probálkozik be náluk...


na pont igy érzem magam én is a kövér nőkkel

2019. máj. 15. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!