Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk-lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik tarskeresokon az adatlapukon egyértelműen közlik, hogy ducibb lányokkal nem kívánnak foglalkozni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mindezt kulturált módon teszi az illető (szóval nem a "sertéseknek kocc van" kategória)
2019. máj. 12. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, mint dagadék nem venném sértésnek, mert ez szerintem jó, ha ki van írva, mert tudom, hogy nem egymást keressük. Lesz, aki ezt magára veszi, de ez olyan, mint mikor odaírják, hogy nem dohányzó partnert keresnek. Tiszteletben tartanám.
2019. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok időt spórol meg az őszinteségével. Ez mindkét félnek jó.
2019. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes emberek. Nagyon jól tenné mindenki, ha kiírná előre az ilyen elvárásait, kizáró tényezőket, mert ha a randin derül ki, hogy nem épp egymást keresitek, vagy hosszú beszélgetések után, az sokkal rosszabb.
2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmi, bárki bármit kiírhat. Nem ez a lényege?
2019. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen oké. Mindenki maga dönti el, milyen magasra teszi a lécet. Én még azt sem tartom beképzeltségnek, ha valaki kizárólag csak 180 centis, 60 kilós és szőke, kék szemű diplomás csajok üzeneteit várja. Nyilván alaposan leszűkül ezzel a kör és a saját dolgát nehezíti meg, de ha ez a feltétele, akkor tiszteletben kell tartani. :)
2019. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha paraszt módon tenné, akkor is csak annyi, hogy paraszt.
2019. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég váltottam életmódot, kövér vagyok, változtatni akartam, de ez nyilván egy időigényes dolog, szóval még nem sok változás történt, csak beindult a dolog.

Kövér nőként is azt mondom, hogy ezzel semmi probléma nincsen. Egyenes, korrekt, van egy bizonyos ízlésvilága az illetőnek, amibe ez épp nem fér bele. Na és? Semmi gáz nincs vele.:) Az én életemben is voltak férfiak akiknek nem jöttem be, és van akinek igen. Nekem is volt aki bejött és volt aki nem. Akinek kevés vagyok azzal én sem akarok együtt lenni.

Azt viszont aki ősbunkó egy másik emberrel, csak mert az túlsúlyos vagy kövér, na azt szánalmasnak és gusztustalannak tartom. Röviden ennyi a véleményem.

2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele. Mindenki olyant választ, amilyent akar.
2019. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőzik? Egy tipikus szerencsétlen lúzer!
2019. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!