Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért hazudozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudoznak az alacsony és/vagy csúnya pasiknak hogy a hozzáállásuk a probléma, mikor egyértelműen a külsejük a gond a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az utcán SOHA nem látok alacsony pasit nála magasabb nővel (tehát ha egy pasi alacsonyabb a nőnél az kuka), ahogy csúnya pasikat se látok nőket ölelgetni.


Pedig elvileg kellene lenniük mivel ezen oldal szerint csak a hozzáállás a lényeg, nem a külső.


A valóságban meg rohadt fontos a külső, nem értem minek hazudozni.


Miért hazudtok?


F/26


2017. nov. 11. 22:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Biztos azt fogod mondani, hogy én is hazudok, de valószínűleg csak az van, hogy én máshol élek, mint te, mert én láttam már alacsony férfit nővel, sőt, olyan párokat is láttam már, ahol a férfi volt alacsonyabb. Érdekes módon nekik összejött. Ha gazdagok, akkor piszkosul jól titkolják, mert némelyikükről biztosan tudom, hogy panelban él. :-) De tudod, azt hiszed el, amit akarsz, attól a valóság még lehet más.
2017. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem is kell alacsonyabb férfit magasabb nővel látni. Mégis mit akarna egy magas nő egy tőle egy fejel alacsonyabb férfitól? Vagy fordítva?

Az alacsony férfiaknak is van társuk, ha normálisak. Nem egy égimeszelő, hanem egy tőlük alacsonyabb lány/nő, ami így van rendjén és így normális.

2017. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

"Érdekes módon az utcán SOHA nem látok"


Mert csőlátású vagy és csak azt vagy képes észrevenni, ami belefér a te kis elképzeld világodba.


Érdekes módon én egy csomó "ronda" (inkább úgy fogalmaznék, hogy számomra egyáltalán nem vonzó) pasit látok barátnővel, sokszor olyannal, aki szerintem kifejezetten dekoratív.

Olyat is szoktam látni, hogy a nő magasabb.

2017. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

"Biztos azt fogod mondani, hogy én is hazudok, de valószínűleg csak az van, hogy én máshol élek, mint te, mert én láttam már alacsony férfit nővel, sőt, olyan párokat is láttam már, ahol a férfi volt alacsonyabb"


Tudom már jól hogy ez egy meseoldal, ahol mindenki tele van csúnya férfi ismerősökkel akik a legnagyobb casanovák stb. stb...


Tudjuk. Ismerjük már a mesét.

2017. nov. 11. 22:28
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem csúnyáról volt szó, hanem alacsonyról... :-D Most akkor döntsd el, mivel akarod provokálni az oldal felhasználóit, és maradj következetes. :-D
2017. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáállás... Ugyan. Példa: Vettem tavaly egy BOSCH mosógépet. A motorja 2 mosás után megadta magát. Persze ingyen cserélték és mondta a szervizes, hogy gyári hibás volt, szóval kifogtam. Kb ezerből 1 ilyen. Ez még nem jelenti azt, hogy az a típus egy vacak.


A csúnya pasi szép lány páros is ilyen. Vannak kivételes esetek, de ezeknek a száma annyira elenyésző, hogy nem is lehet statisztikába venni (szerintem).


Ha találsz egy kivételes lányt, aki tényleg a belsőt nézi, akkor számít a hozzáállás és a személyiség. Ellenkező esetben tudjuk mi fog történni.


24/F

2017. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Lazy Lover ***** válasza:
58%
mert hazudnak
2017. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Ezt most nem mondod komolyan, hogy te csak helyes pasikat ès nőket làttàl párkapcsolatban??? Aki hazudik az TE vagy!! Àltalàban az a baj, hogy az ilyen lúzer rinyap.csák mint te egy bombàzòt akarnak, "kevesebbel" be sem èrik. Egy bomba csajnak meg mièrt kène egy töpszli/csúnya csàvó??? Vagy egy magas csajnak egy alacsony? Amúgy akàr hiszed akàr nem azèrt nem egy ilyen pàros lètezik. De egy alacsony pasinak mièrt nem jó egy alacsomy csaj?? Egy mackó mièrt aakr karcsú lànyt? Neked meg eleve alig van esèlyed a nőknèl mert ezek szerint nem elèg, hogy nem nèzel ki jól, nyàvogsz itt mint egy óvodás. Ami marha szànalmas. Kinyitod a szàd ès menekülnek.
2017. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Nincsen nálad alacsonyabb nő?

VÁlassz közülük.

2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

A kisebbségi komplexus kezelhető...


Bár az egy picit igaz, hogy ehhez kell egy adag szerencse is kell. Az esélyeket javítani lehet jó külsővel, műveltséggel, egészséges mentális állapotta, pénzzel stb., de ha nincs szerencséd lehetsz mindenben tökéletes - de hiába.


Viszont, ha nem éred mindegyikben minimum a "nagyon jó" szintet akor nem elég a nagyon nagy szerncse, kvázi akkor szerencse kell amivel más a lottót nyerné meg.

2017. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!