Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy valaki azért nem talál párt, mert túl jól néz ki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az olyanhoz, pláne nőhöz, kevesebb kan mer odamenni.
2019. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyibban igaz, hogy a nagyon vonzó embereknél legyen az nő vagy férfi sokkal kevesebben mernek kezdeményezni, gondolván úgyis van már valakije. De ha ő kezdeményez akkor szinte kizárt, hogy ne találjon valakit, esetleg akkor meg az lehet, hogy nem tudnak benne megbízni, mivel vonzó és azzal csal meg akivel akar.
2019. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Bennem általában pont azok a nők nem tudnak megbízni, akik engem érdekelnek. Magabiztos,jóképű férfi vagyok, de a komolyabb lányokat szeretem, csak ők általában megfontoltak és nem merik vállalni a kockázatot. Rám mindig a felszínes lányok nyomulnak, tőlük viszont nem akarok semmit. Sokan nem hiszik el, de én férfi létemre komoly és mély érzelmeket keresek egy kapcsolatban. Csak az szívás, hogy akikben ezek megvannak ,azok valahogy sosem bíznak bennem.
2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Minél jobban néz ki valaki, annál jobb esélyei vannak a pártalálásban. Persze ha egy nő nagyon jól néz ki, de egy házisárkány, akkor nem biztos, hogy meg is marad mellette egy férfi.
2019. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!