Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pasi hogy nem talál párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi hogy nem talál párt, ha minden anyagi "kelléke" megvan hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát rendelkezik minden sablonos, társadalom szerint fontosnak vélt anyagi dologgal: lakás, autó, egzisztencia, normális külső stb.


De ennek ellenére nem talál társat.


Akkor mégis kamu az autóra buknak a nők dolog?



2019. jan. 3. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán csak egy párt biztos könnyen találna, de gondolom ő nem éri be akárkivel.
2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Hiába van minden, ha belül meg semmi sincs!

Sokkal fontosabbak vannak a külsőségeknél. Persze nagyon is fontos a külső. A külső megfog, a belső megtart!Ha rohad az ember belül akkor semmit se ér önmagaban.

Az autó meg nekem nemfontos, van nekem sajátom :)

2019. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Lakásom az (még) nincs, de minden más megvan. Az én gondom, hogy nehezen nyílok meg. Nehezemre esik az érzéseimről beszélni, nameg eléggé introvertált vagyok.

A másik dolog, hogy vannak lányok akiknek tetszem de nekem ők nem jönnek be. Még mielőtt kést döftök belém nem azért mert csúnyák hanem inkább a személyiségükbe nem tudnék szerelmes lenni.

Jelenleg udvarolgatok egy lánynak aki az elején nagyon bejött, de most, hogy kezdem megismerni kezdek rájönni, hogy unalmas, nem lehet sokmindenről beszélni vele. Emellett pedig kényes is, gazdag családból származik egyke lányka. Mindig mindent megadtak neki feltétel nélkül és ő ezt várja el mindenkitől.

29 éves vagyok és úgy érzem, hogy sosem találok egy számomra megfelelő gondolkodású társat. Pedig nálam a külső nem is annyira fontos.

2019. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan mindenem, de nincs szükségem társra, a végső konklúzióm, hogy jobb egyedül, remélem így is marad sokáig. :) F
2019. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A nők nagy részét ez nem érdekli ha valóban szerelmet és komoly kapcsolatot keresnek. Hiába van autója, ha úgy bánik veled mint a kutyával, vagy érzelmi intelligenciában egy 4 éves szintjén van.
2019. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket ki is kell mutatni, láttatni, jól előadni magát.


És milyen autó? Suzukira nem buknak, de egy bnv már más...

2019. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet a kocsi típusán hasal el.

Például, Smart... :)

2019. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Na de milyen autó? Suzuki,dacia? Ilyekkel kiröhögik , bmw,merci,audi,volvo,és így tovább a prémium márkák na arra már buknak! Ja és ezekből se a 20-30 éves modellekre!
2019. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem akarok soha kocsit, meg az ilyen utazgatós sablonos dolgokat. Azt hiszem, értem, hogy miért nincs senkim :)
2020. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!