Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha elérhetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elérhetetlennek érzem egy egyetemtársamat?

Figyelt kérdés
ő mesteren végez én másodéves vagyok, phd-re megy, diákönkormányzat tagja, verseket ír, élsportoló és mindenki szereti mégsincs barátnője. Hogy lehet az ilyen emberekhez közelkerülni? néha megnéz sulis rendezvényeken, de ha rámosolygok csak elfordul... Hallottam már beszélni, előadni és mg soha nem akartam ennyire egy emberet sem, de elérhetetlennek érzem.
2019. máj. 13. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ő egy ugyanolyan ember, mint te, vagy a szomszéd pattanásos kiskamasz. Ő is büdöset szarik, izzad sport közben és lehet, hogy csámcsog vagy horkol. Ne istenítsd, hanem állj elé, ha akarsz valamit.
2019. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem homár?
2019. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
#1+1. Semmivel nem több, csak a tudomány felé erősebb a szenvedélye. Nem szabad isteníteni senkit sem. 🙂
2019. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
1-es szerint minden ember egyforma. Koma, menj el valami kukkeristához, mert baj van.
2019. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, nekem1 pasi volt aki bejött egyetemen de fura mód én se tudtam megszerezni. Mintha valami szexuális problémái lennének ezeknek az egyetemistáknak...
2019. máj. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit sportol?

Ha elmennél neki szurkolni akkor az valószínűleg feltűnne neki.

2019. máj. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úszik és feltünő lenne ha csak azért mennék oda:(
2019. máj. 21. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem épp ez a lényeg, hogy hívd fel magadra a figyelmet. Ha nem is úgy akarod, hogy oda mész hozzá, írsz neki, akkor ez volna a legjobb. Valahonnan muszáj rájöjjön, hogy érdekled...

Ha nekem jönne egy lány szurkolni, akinek tetszem az nagyon jól esne, még akkor is nem jön be az illető, ha meg tetszene akkor életem egyik legszebb napja lenne :D

2019. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Én már lemondtam az egyetemista fiúkról :D robot életet élnek :D csak a tanulás és semmi más, még szexre se lehet őket rávenni :D
2019. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!