Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mellműtétem óta sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellműtétem óta sokkal kevesebben szoktak próbálkozni nálam, túlzásba eshettem a mérettel, vagy most olyan "elérhetetlennek" gondolnak?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan görcsösen bennem van, hogy kortól és alkattól függetlenül minden férfinek szeretnék tetszeni, ami tudom hogy nem teljesen normális, de emiatt nagyon szeretem ha sokan odajönnek hozzám pl szórakozóhelyeken, még ha nem is tetszenek, és el kell küldjem őket, csak nagyon jól esik ,de mostanában egyre kevesebb példa van erre....
2016. ápr. 8. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te egy rossz troll vagy.

Még ha igaz is lenne amit írtál, nem hiszem, hogy eljönnél ide dicsekedni vele.

2016. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Minek menjenek oda hozzád, ha úgyis elküldöd őket?

Amúgy meg a műcicik csak akkor jók, ha tényleg nulla volt előtte / az egyik nagyon különbözött a másiktól.

Továbbá ha csak megdugni akarjuk a csajt. Hosszútávon fostartály.

2016. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de nem elérhetetlennek, hanem nagyképű libának gondolnak, aki képes kés alá feküdni azért, hogy 50el több lájkot kapjon az új képe :D
2016. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szánalmasak ezek a reakciók, addig meg elől teljesen deszka voltam, meg egyébként hátul is de azon diétával és edzéssel tudtam változtatni, ezen meg sehogy máshogy...
2016. ápr. 8. 20:21
 5/15 ~OnLány~ ***** válasza:
84%
Szerintem is kicsit nagyképű vagy. Ha el akarod őket küldeni,akkor minek közeledjenek feléd?Gondolom a viselkedéseden is látszik,hogy kicsit magasra tetted a mércét.
2016. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy direkt el akarom őket küldeni, egyszerűen csak szeretem ha bulizáskor sokan próbálkoznak, még olyanok is akik nem tetszenek annyira. De őket is finoman szoktam elküldeni, kivéve ha nagyon agresszívan nyomulnak.
2016. ápr. 8. 20:25
 7/15 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
Én rosszul érezném magam,ha csak a melleim miatt szólítanának le,te nem?
2016. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem szánalmasak vagyunk. Egyszer megdugnánk (maximum hátulról csak, hogy a fejed ne látszódjon ha az csúnya). A célodat elérted. Komoly kapcsolatra úgysem kellenél senkinek.
2016. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Rakj ki képet, aztán majd elutasítgathatod a próbálkozókat. Mindenki jól jár.
2016. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is mutasd meg magadat... Látatlanba nem derül ki. Küldj privátba képet.
2016. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!