Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem sosem lesz már párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz már párom?

Figyelt kérdés

Mindenki előbb utóbb talál barátnőt /barátot, legkésőbb a húszas évei elején. Sokaknak olyan természetes dolog, szinte jön magától, és nem aggódik rajta hogy lesz e vagy nem, úgy mint ahogy én.

Én úgy érzem hogy nekem nincs párom.

Pedig már évek óta nagyon szeretnék barátnőt.

Pedig nem vagyok ronda. Csak nem tudok ismerkedni :(

23f


2019. máj. 15. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesz majd - amikor nem várod! :)


(Ráérsz még aggódni az életkoroddal kapcsolatban. Nagyon fiatal vagy...)

2019. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Jobb is hogy nem húzol le senkit érzelmileg te lúzer! Előbb kapd össze magad és csak azután gondolj nőre...
2019. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent a maga idejében! És mi a garancia arra, hogy valakinek a 20-as évei elején már kapcsolata van, az egyenlő a későbbiekben a boldog élettel? Semmi! Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban! Bár ez nézőpont kérdése. Nem vesztettél semmit!
2019. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mindenki előbb utóbb talál barátnőt /barátot, legkésőbb a húszas évei elején."


Nem mindenki, tele van az oldal hasonló kérdésekkel, és nem 23 évesek írnak ki ilyeneket, hanem 25 meg 30 évesek.


"Pedig nem vagyok ronda. Csak nem tudok ismerkedni :("


Akkor tanulj meg. Nem nehéz. Mesélni kell magadról, és kérdezni róla.

2019. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másik kérdésnél valaki azt válaszolta, hogy 25-28 éves kor után, akinek nem volt még barátnője/kapcsolata, annak nem is lesz. Úgyhogy neked se sok időd van, ha ez igaz. Nekem már ugy tűnik reszeltek, így közel a 28-hoz. De attól még csak élni kell valahogy, nem? Hatódjak meg, mert nem vagyok vonzó a nők szemében? Ez van, de eret nem fogok vágni miatta. Neked meg szurkolok tesó, hátha összejön a társadalmi normák szerinti boldog élet. Vagy a boldog befejezés, mint a mesékben :D De ha nem, akkor se add fel!
2019. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!