Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem az már évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem az már évek óta hogy nekem sosem lesz párom?

Figyelt kérdés

Legelőször úgy 15 évesen gondolkoztam azon hogy nekem sosem lesz barátnőm, mert nem olyan vagyok mint a többi fiú. Nem vagyok vicces, és nem tudok csajozni, meg régebben nagyon önbizalom hiányos voltam, de mostmár nem szerencsére. Meg már rég óta érzem azt hogy nekem sosem lesz esküvőm, meg gyerekem. De nem azért mert nem szeretnék, hanem mert nem tudok ismerkedni.

És eddig sajnos nagyon bejött a megérzésem mert 23 éves vagyok, és sosem volt barátnőm, pedig próbálkozom, de nem sikerül.

Hogy lehet az elfogadni ha esetleg sosem lesz senkim, pedig vágynék rá?


2019. ápr. 27. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Mindenki azt kapja, amit gondol magáról, a világról.

Gondolkozz el ezen egy picit.

Én nő vagyok, nekem lehet százszorta nehezebb, mint neked. Egy férfinak nem kell tökéletes külső. A nőknek igen. Mindenféle pláza macskák, insta ribik, és vedd fel a versenyt... Na de, itt jön a csavar. Én belerakom magamba, a külsőmbe, amit lehet, emellett a belsőmet is próbálom kiismerni, fejleszteni. Én TUDOM, h értékes lehetek egy férfinak. Te TUDOD, h értékes lehetsz egy nőnek? TUDNOD kell, h az, aki Te vagy értékes, mi az értékes benned, mit tudsz adni, miért lenne veled jó!

Értékeld magad (mondják a nagy pszichók, h szeresd magad, ugyanaz), és lesz, aki értékelni fog.

Ez nem vonzás törvény, ez a realitás.


Sok sikert! :)

2019. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Te elolvastad amit írtál? Ilyen hozzáállással biztos hogy nem is lesz. Annyira elkeseredett vagy. Szerintem csak rosszúl csinálod és nem kell viccesnek lenni én se vagyok az. Szerintem érzik a csajok hogy tulságosan akarod.
2019. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan!


Ha szombat este itt vagy a neten, és nem egy buliban vagy bárhol, ahol vannak nők, akkor mit vársz?

Így SOHA nem kapsz nőt!

2019. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mennék bulizni, ha lenne kivel...
2019. ápr. 27. 23:28
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

Buliba minek vinnél nőt???


Piát, wc papírt, meg poharat is viszel???

2019. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Clay Morrow ***** válasza:
66%

Mert jól érzed.


Fogadd el a "hendikepped" és édesebb lesz az életed. Viszont amíg ebben a szarban fekszel és vergődsz, sosem fogsz még picire sem boldog lenni. Többen leélték életüket társ nélkül és van aki többet is élt, mint párkapcsolatban élő pajtásai, szóval, miről is beszélünk? :) Vannak akik egyedül sokkal teljesebb életet élnek, mint akinek volt huszonöt nője, társa élete során. Te döntöd el.

2019. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nincsenek barátaim akikkel mehetnék!
2019. ápr. 27. 23:38
 8/20 anonim ***** válasza:
És miért nincsenek barátaid? Tán azt hiszed, csak te vagy introvertált? Vmi nincs veled rendben, ne hidd, h te olyan különleges állatfaj lennél. Mi emberek annyira egyformák vagyunk, csak különböző leplekkel takarjuk. Nézz egy picit mélyebbre. És nyiss, a világ is kinyílik előtted.
2019. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És barát nélkül wc-re sem mégy? Minek oda barát?
2019. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak buliba lehet ismerkedni . Én ha látok egy szimpatikus csajt leszólítom . Kapok visszautasitásokat de egy csaj se volt még bunkó. Gondolom ezt még nem próbáltad.
2019. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!