Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek, ha másik városból összejöttök valakivel, ha normálisnak tűnik, de gáz dolgai vannak, vagy pszichopata?

Figyelt kérdés

Itt van egy ilyen. Elmeveteg, lánypkat zaklat sorozatosan, vagy a játszótér mellett veri gyerekekre.

Erre idejön egy csaj, 150 km-ről és kikéri magának, hogy feljelentettem illetőt zaklatásárt és távolságtartásit kaptam.

Mert ő "hallot rólam dolgokat", ja ettől... Nagyon elhiszi, hogy megfogta az Isten lábát, mert elsőre tényleg nornálisnak tűnik, de egy manipulatív féreg.


Vagy a másik, hogy ilyenek rágalmaznak, kitalálnak rópad mindrn hajmeresztőt és aki nem ismer... Omé meg lehet magyarázni, de ez örökre bélyeg marad.


2019. máj. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem marad örökre bélyeg. Aki nem hülye, az úgyis tudja mi az igazság rólad. Nehogy azt hidd, hogy a férgek soha nem buknak le!
2019. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Összeilletek legalább. Két pszichopata.olvasd végig, amit idehánytál. Szerinted van ennek a világon bármi értelme? Van fogalmad róla, mi az a kohézió?
2019. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Szerintem érthető.

2. Nem vagyok pszichopata és sosem volt közöm ehhez az alakhoz. Plusz egy pedofil zaklatót, mániákus hazudozóhoz hasonlítasz pár hiba miatt? Te vagy a "pszichopata", már ha tudod mit jelent.

2019. máj. 15. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Aki hülye, az magától is kitalál rólad hülyeségeket, nem kell hozzá intrikus.

De én is félek ezektől, amiket írtál.

2019. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem pár hibáról beszélek. De mindegy, eszed nincs.
2019. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣🤣🤣


Eszed neked nincs 🤷🏻‍♀️ Szövegértelmezési gondok meg nálaf vannak, ha nem fogtad fel, hogy mit akarok kérdezni.

Kettő, igenis fedeztem fel elírásokat, ennyi, nem kell felfújni, szerintem. De te nem tartasz ott értelmileg, higy ezen lovagolsz, direkt és szítod a feszültséget, miközben nem a kérdésre válaszolsz.

2019. máj. 15. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána a pszichopata szónak,hogy mit jelent. Egyébként vagy incel lehet,vagy csak simán kanos. De lehet hogy csak simán pedofil akit börtönbe kell zárni.
2019. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!