Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legegyszerűbben "tartós" alkalmi kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Amolyan barátság extrákkal, de az ismeretségi köröm nem olyan, hogy onnan bárki is szóba jöhetne. Hol tudnék egy olyan srácot találni, aki egy ilyesmi kapcsolatban partner lenne? Bármilyen ötletet szívesen fogadok, a rosszindulatú kommentektől viszont kíméljetek meg, ha lehet.


22/l



2019. máj. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tinderezz.
2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tinderen lehet ilyet főleg
2019. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tinderezek, de ahogy látom, mindenki komoly kapcsolatot keres.
2019. máj. 15. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Te melyik országban tinderezel?:D

Én ugyan sosem hasznaltam de mindenki (kb az összes ismerősöm akinek valaha volt) azt mondta hogy ott mindenki csak szexet akar, meg a neten is azt lehet olvasni hogy mindenki csak szexet akar.

Nem lehet hogy csak azt állítják hogy komoly kapcsolatot akarnak?:D

2019. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Három fiúval is randiztam Tinderről, mindegyik hosszútávra tervezett (volna).
2019. máj. 15. 22:56
 6/11 BigUncleZ ***** válasza:

Legegyszerűbben úgy, hogy barátkozol akárhol és olyan fiút keresel akinél a legkissebb az esély hogy beléd szeret közben, ha csak ilyen kapcsolatot szeretnél.

21/F

2019. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Gyakorlatilag minden 2. szabad srác lazán belemenne a dologba. Mégis mit takar az, hogy nincs senki, aki szóba jöhetne? Tinderen sem írja oda minden srác, hogy csak komoly kapcsolatot akar, sőt... A többség nem azt akar.
2019. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2019. máj. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy fürdőruhás képet, garantáltan több szexre vágyó pasas fog jobbra húzni. Nem kell kihívónak lennie, de ez működni fog. Nekem csökkent a "szia dugunk" üzik száma amióta nincs kint bikinis képem.
2019. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiút bárhol lehet találni. Szerintem a legtöbb férfi szívesen vesz egy ilyen kapcsolatot. Csak aztán az egyik fél sérül, aki beleszeret a másikba. Lehet, hogy épp te leszel az...
2019. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!