Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy társkeresőkön csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Manapság hol lehet értelmes, komoly kapcsolatot kereső férfiakkal ismerkedni? Nő társaimtól kérdezem. Csak szexre hajtanak a férfiak? Mert azt vettem észre, hogy semmi komolyat nem akarnak.

2018. nov. 11. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rosszul válogatsz. Én sok normális pasit ismertem meg, aki komoly kapcsolatot keresett, olyat még nem találtam, akivel össze is illenénk, de ami késik, nem múlik.
2018. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez a divat.
2018. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A társkeresőkön az emberek nem alkalmi kapcsolatot keresnek, hanem alkalmi kapcsolatot találnak. 😎
2018. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a válogatással van baj. Mindig rögtön közlik, hogy csak azt akarják, inkább csak szexkapcsolatot. Tehát a nagyon jóképű és az irtózat ronda férfiak is, végzettségüktől függetlenül csak azt akarják.
2018. nov. 11. 11:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy kifejezetten obszcén dolgokat írnak és ajánlatokat kapok. Magyarul olyan még nem ifen írt, aki azzal jött volna, hogy komoly kapcsolatot szeretne.
2018. nov. 11. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:

1.Azért keresnek csak azt, mert már volt szerencséjük többször is.Jó pár nőtársunk belement már ebbe velük, így egy kalap alá veszik velük a többi nem ilyen típusú nőt.Próbálkoznak, próbálkoznak és sokszor sikerrel járnak.Ehhez néha hazudniuk is kell, de ez ráfér a pofájukra.

2.Azért keresnek, mert nem tudnak egyetlen nő mellett lehorgonyozni tartósabban.Vannak olyanok, akik ezt tudják saját magukról.Ez még a jobbik eset.Így legalább nekünk normális kapcsolatot kereső nőknek megvan a lehetőségünk időben elköszönni tőlük.

2018. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
A nagy semmiért nem fogsz tőlünk elköteleződést kapni. Ha nem tetszik akkor jó macskázást LOL
2018. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Amikor én társkeresőztem, nem alkalmit akartam. Többnyire válaszra sem méltattak. Ha mégis, akkor elutasítottak vagy kiderült, hogy komolytalan a hölgy. Már nem használok társkeresőt, nem látom értelmét. Talán más, hasonlóan gondolkodó férfiak is erre jutottak, a maradék, meg olyan, amilyen.
2018. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak, mert úgy jó nekik.
2018. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes mert én komoly kapcsolatot keresek, viszont mikor ezt konkrétan meg is írom a szimpatikus hölgyeknek társkeresőn valamiért nem válaszolnak. Nem vagyok bűn ronda, sem bunkó, stb. Ezért én azt gondolom a nők többsége is csak laza kapcsolatot keres...
2018. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!