Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vicces, hogy a női magazin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vicces, hogy a női magazinok örök témája, hogy a társkeresőről találkoznak nők férfiakkal, akikről kiderül, hogy a valóságban suttyók?

Figyelt kérdés

példa:


régi képet tesz fel a pasi, valójában azóta eltelt több év, kihullott pár foga (extrém eset), randin letol 3 felest és gyorsuló ütemben kezd el suttyó lenni, ahogy felszínre törnek a traumái.


PEDIG a társkeresőn nagyon kedves volt és megnyerő, "szépeket mondott" és a nők ennek rögtön bedőltek.


Érdekes módon máskor nagyon penge módon működik a nők 6. érzéke a nemkívánatos férfiak kiszűrésére.


Engem pl ÉLBŐL leráznak. Pedig már összeküszködtem magamnak több barátnőt és nem kevés kalandot is. Jártam már prostituálttal (végén derült ki), orvosnővel, megdugtam egy celeb lányát is (sajnos nem az irigylésre méltó személyek közül), mégis 99% csak elutasítást kapok és érdeklődést csak kövér nőktől.


Mégis ezek ellenére kellett sokkal magasabb szinteket megütnöm, saját erőből.


Pedig csak "szépeket kellene mondani" és akkor velem is találkoznának a nők, de inkább találkoznak a leszakadt suttyókkal.


Miközben én igényes vagyok, jól keresek, van referenciám, rá merek mászni a nőkre, ha zöld a lámpa, nem is engedhetem meg magamnak a tökölést.


Persze a nők vágynak valamire, közben meg az érzelmi hullámokra van szükségük, hogy aggódhassanak, őrlődhessenek. De én ezeket nem tudom megadni, mert érzelemmentes vagyok.


2019. máj. 19. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Provokacionak szanod csak a kerdest.azt akarod hogy te legyel a csucs mindenkinek,mikozbe egy masik reteget(koverek) te meg lenezed.szerintem meg szimplan csak a- te elnevezesed alapjan-"suttyoknak" kellessz,mert ezt erdemled ;)

Es a normalisak meg elkerulnek-legyen az vekony,kover,barna haju,szeplos stb..

2019. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

én azt szeretném hogy szégyenkezzenek a nők, amiért újra és újra bedőlnek a sutyerák leszakadz embereknek.


és utána meg elkezdik a férfiakat utálni, amit teljesen legitim módon meg is tehetnek, mert mindenki tapsol hozzá.


De egy himnemü sosem mondhatja azt, hogy a nők a hibásak

2019. máj. 19. 11:06
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondhatjak?hol elsz te? :D hisz lepten nyomon azt hallani hogy a ferfiak hibaztassak a noket,mert ilyenek meg olyanok.

Es miaz hogy szegyenkezzenek a nok.remelem.tovabbra is elkerulnek ha ilyen velemenyed van..

2019. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
remélheted....szerencsére nem vagy te isten, hogy ugy müködjön a világ, ahogy szerinted jó
2019. máj. 19. 11:14
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Itt az a szerencse hogy nem ugy mukodik ahogy te akarod.mert mindket nemnek van miert szegyenkeznie es te erzed magad istennek hogy azt gondolod hogy minden nonek szegyenkeznie kellene mert neked meg nem volt nod mert ilyen a felfogasod...ostoba
2019. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

te vagy az ostoba, mert még olvasni sem tudsz csak nyomod a proli reflex fröcsögöést , hogy "sose volt nőd"


volt nőm, nem kevés, csak sajnos hüllő szintü agyad leblokkolta az információt, hogy az automatikus oltást ide böföghesd

2019. máj. 19. 11:24
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem blokkolt le semmi semmit :) csupan nem hiszek neked.ilyen iq szinttel eselytelen hogy nod lett volna.max k....ztal igen.de baratnod meg nem volt :)
2019. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
jólvan okoskám...
2019. máj. 19. 11:27
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, hogy ebből mit is akarsz kihozni.

Most a nők szégyenkezzenek azért, mert néhány pasi átmenetileg valótlan oldalát mutatja?


Most te olyan tapló módon viselkedsz, hogy még randira sem mennek el veled, de elvárnád, hogy kitalálják, hogy te magad vagy a főnyeremény? Vagy mit akarsz ebből kihozni?


" mert érzelemmentes vagyok"

Meg rámászol a nőkre? Nem csoda, hogy nincs sikered, biztos ezt érzik meg a nők.

2019. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Szégyelld magad te, amiért csak ilyen aljadék nőkkel jöttél össze, és nekik se kellesz hosszú távon. Egy épkézláb kapcsolatot se tudsz felmutatni. Családalapításra pedig teljesen alkalmatlan vagy.

Mivel vagy jobb, mint az a nő, aki egy randi után kiselejtezi a suttyókat?

2019. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!